reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

reklama
Basia powiem Ci, że ja urodziłam się 2 dni po terminie, a ważyłam 1900 g. Moja Mama się trochę martwiła, a ja byłam zdrowa jak rybka. Nie martw się na zapas to naprawdę może być taka uroda maleństwa i wcale nie oznaczać, że coś jest nie tak.

Ja też liczę, że mój chłopiec będzie wysoki po tacie, na razie ma długie łydki ;)
 
Nie ma, nie ma. Mój mąż ważył też mniej niż ja podczas porodu :) Ja myślę, że nasz Kuba dociągnie to ok 3,3kg w czasie porodu. Tak bym chciała :) ale ja to sobie mogę chcieć, ten rojber pewnie myśli inaczej.
 
Moja córa wychodzi że wymierzy 171cm w wieku 18 lat, czyli podobnie jak ja ;)

Mój mąż urodził się 1ego dnia 9ego miesiąca, czyli ok. miesiąc przed terminem i ważył przeszło nieco 3 kg, także do terminu by jeszcze ładnie dociągnął, za to ja terminowo i jakieś 3200 także tak w miarę. Liczę, że nasza malutka też będzie coś koło 3,2-3,3 ważyć, już teraz ma 2,3.

Basia nic się nie martw na zapas, córcia będzie drobna po mamusi po prostu, trzeba być dobrej myśli i zaufać lekarzom, najważniejsze że jesteś monitorowana i nic lekarzom nie umknie :)
 
Byłam dziewczyny na ktg , skurczy nie wykazało wiec dobrze . Krążka jednak dziś mi nie wyjęła -powiedziała ze na kolejnej wizycie tzn. 8 kwietnia. (Kiedy już będę miała wynik gbs, wymazu - dziś niestety jeszcze nie było i crp )

Mój mały leży jak zygzak. Główkę ma na dole z lewej strony , pupke ma na wysokości pępka z boku prawej strony zaś nóżki ma pod rzebrami z boku z.lewej strony :p

Wagi nie znam powiedziała ze rośnie prawidłowo .
 
reklama
No ja zdziwiona nie byłam, moja waga urodzeniowa 4450, mąż 4500, synuś przenoszony 42t6d 4800g. Date cc mam na 39 tydzień wiec może nie pobije brata:wink:
 
Do góry