reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

Kaha zazdroszcze !!!!! :) i ciesze sie razem z Tobą :-) Rączki główka żeberka serduszko nóżki i to co miedzy nimi te napięcie W oczekiwaniu :) ach powtórkę bym chciała!
 
reklama
i ja się melduję po wczorajszej wizycie. Maleństwo nasze w porządku. ma 9,5 cm, serduszko bije, nawet pomachało do mnie i tatusia swego 2 raczkami. Nóżki zaciśnięte...i ani na chwile nie rozłożyło żeby pokazać co tam chowa.... A jak pani doktor zaczęła szturchac to się obróciło tyłem i pokazało nam pośladki... no istny tatuś. po wizycie zakupy (pierwsze) a ze płeć nadal nieznana to takie uniwersalne : DSC05309.jpgDSC05310.jpgDSC05311.jpg 2 bodziaki (4,99 zl, 9,99 zl) i kaczuszka,ktora z tylu trzyma recznik kapielowy z kapturkiem :happy:
 

Załączniki

  • DSC05309.jpg
    DSC05309.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC05310.jpg
    DSC05310.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC05311.jpg
    DSC05311.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 28
elma - gratuluję wizyty:) Mam nadzieję, że moja dzidzia nie odwróci się tyłeczkiem :p
Cudny zakup. Ja wczoraj też łaziłam po galeriach chciałam koniecznie coś kupić ale nie widziałam uniwersalnych ciuszków :/ Wszystko albo chłopięce albo śliczne dziewczęce sukieneczki. W ogóle dla dziewczynek jest tyle pięknych ciuszków :)
 
blue - jak to chłopiec:angry: dziewczynka miała być :p:p:p:-):-):-) Dobrze w śnie się przypatrzyłaś? Na pewno to siurek? :D
blue zmieniasz swoje wróżby:p

Chyba tylko na kasia1504 - bo ona mi dziewczynkie też wróżyla :p

kaha trzymam klciuki za wizytke ;)!!! snilo mi sie ze u ciebie byl chlopiec ciekawe czy sie sprawdzi??
a grudnioweczka i yoanna beda cipcie! ;)
elama ciuszki super ;)
 
Ostatnia edycja:
kochana :) hehe mi sie siurek snil u cb bo tylko ty zes mis sie snila ! a moze sen bedzie odwrotny nie proroczy ale zobaczymy :)) i tak jakos ostatnio mnie trzeplo ze u cb bedzie synus :)))
 
reklama
Do góry