reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

reklama
Już jestem :)
Poprosiłam ginke czy możemy podglądnąć bo ona idzie na urlop więc połówkowe będę mieć dopiero 9 września a ty będzie 23 tydzień. Powiedziała, że nie ma problemu jeżeli się obróci prawidłowo. No i patrzy i mówi "dziewczynka" w 7 niebie byłam :p Tak się ucieszyłam że chciałam dzwonić do wszystkich :p:p Sprawdziła, brzuszek, serduszko, rączki, nóżki i nawet do mnie pomachało :p:p Później drugi raz sprawdziła i mówi, że raczej dziewczyna a potwierdzimy na połówkowym :p

Dziewczyny, jestem taka szczęśliwa, że wszystko dobrze i że jest dziewczynka :) Mam nadzieję, że fiutek nie wyrośnie:p

JUż nie mogę się doczekać tych zakupów sukieneczek :p
 
Kaha - no super !!! Już się tak do chłopców przyzwyczaiłyśmy że taka wiadomość jest czymś oczekiwanym :) przynajmniej ja czekałam na księżniczki :-D Jeszcze raz gratuluje !!!!
 
reklama
Do góry