reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

Delewarre super ,że wszystko dobrze !!!! :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!

JA wróciłam z laboratorium, mam za sobą glukoze:-):-):-)

Agagsm tak, byliśmy na Agatowej. Właśnie lekarz który dawał nam namiary mówił, że juz lepiej trafic sie nie da... Zna sie na rzeczy ta profesorka
 
Ostatnia edycja:
reklama
My też szczepiliśmy tą skojarzoną 6w1 bo słyszałam ze ona jest "czystsza" i łatwiejsza do wchłonięcia przez organizm, Konrad nigdy żadnej szczepionki nie odchorowywał :tak: Adriana też zaszczepię tylko tymi podstawowymi ale te zapłacę za skojarzoną... nawet ze względu ze to jest jedno kłócie i oszczędzam dziecku stresu...
 
My też szczepiliśmy tą skojarzoną 6w1 bo słyszałam ze ona jest "czystsza" i łatwiejsza do wchłonięcia przez organizm, Konrad nigdy żadnej szczepionki nie odchorowywał :tak: Adriana też zaszczepię tylko tymi podstawowymi ale te zapłacę za skojarzoną... nawet ze względu ze to jest jedno kłócie i oszczędzam dziecku stresu...
Mam dokladnie takie samo podejscie :) I mam sie o tyle dobrze ze tu wszystkie szczepionki sa darmowe (z wyjatkiem rota) ale tu z kolei nie mam pewnosci czy w ogole szczepic...Z mlodym przegapilam termin szczepienia bo nam pielegniarka nie byla w stanie na czas sprawdzic czy moga zamowic do przychodni ta szczepionke (no taka zajeta pinda byla) a potem juz nie bylo sensu...A teraz sie zastanawiam,,, Cala reszta za free - taki program szczepien.
 
anbas znam kobietę której dziecko pomimo zaszczepienia na rota tak ciężko przechodziło rotawirusa, że w szpitalu pod kroplówkami leżało. ja na rota szczepić nie będę. Nataniel dostał jeszcze na pneumokoki szczepionkę
 
Dziewczyny, dobrze, że poruszyłyście ten temat. Bo ja zupełnie się nie znam i z chęcią czytam wasze opinie.
Jakiś czas temu mój M (zanim zaciążyłam) powiedział, że on się nie zgodzi na żadne szczepienia dla dziecka. Podał jakieś swoje opinie itd. Ja jestem za szczepieniami... Ale nie wiem które wybrać. Teraz przezornie unikam tematu z M mając nadzieję, że albo zapomni, albo może zrobię to tak by uniknąć jego pieprz*nia za uszami... Jestem w kropce. Bo ani nie chcę robić coś za jego plecami, ani nie mam ochoty na kłótnie... ech
 
Też nie wiem jak to z tymi szczepionkami jest, dlatego czytam Wasze opinie z zaciekawieniem. Jeśli chodzi o rotawirusy to akurat też nie zamierzam szczepić, wiem, że warto jeśli faktycznie dziecko jest z grupy ryzyka, np. wcześniak, ale mam nadzieję, że nasze maluszki będą w czasie wszystkie :tak:
 
Salli mysle ze powinnas pogadac teraz z m , bo po co sie stresowac jak juz maluszek sie urodzi. A tak to powiedz mu jakie masz zdanie, moze to przelknie.
 
Salli- musicie koniecznie siasc I to przegadac na spokojnie. Nie ma co robic czegos za plecami ale I unikanie szczepien bez podania konkretnych argumentow przez twojego M nie rozwiazuje sprawy. Nie ma rady I musicie w tym temacie dojsc do porozumienia. To akurat jest sprawa dosyc wazna I warto to przegadac jak najpredzej. Najlepiej sie troche wglebic w temat I poczytac. Ale nie tylko opinii forumowych tylko wesprzec sie jakas porzadna literature na ten temat ALBO pogadac z jakims rozsadnhym pediatra. a najlepiej zasiegnac opinii nie jednego ale co najmniej dwoch (kazdy moze miec przeciez swoje zdanie). Nasze zdanie moze jedynie wesprzec fachowa porade. Takie jest moje zdanie...
W zyciu wszystko ma swoje zle I dobre strony I wszystko niesie za soba jakies ryzyko....Tak samo jest ze szczepieniami, ale to na nas rodzicach ciazyc bedzie odpowiedzialnosc za ta decyzje.
 
reklama
Do góry