reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

a no właśnie... najpierw straszą przedwczesnym porodem, a jak już czas najwyższy na poród, to nijak go nie ma. Jakaś ściema.
 
reklama
lile masz racje ja tez mialam lezec bo szyjka mi sie skrocila czyli zagrazal mi wczesniejszy porod a teraz w sobote moj termin mija. 20.11
 
Ja właśnie odbyłam ostatnią wizytę u lek. prowadzącego. Szyjka lekko skrócona, podobnie było 3 tygodnie temu. Nic nie wskazuje na poród w najbliższym czasie, dziecko ciągle rośnie, a ja nie chce mieć CC!! No i ile jeszcze będziemy się męczyć...??
 
Ja też już po ostatniej wizycie u lekarza. Olka waży 3003, przybrała 200g przez ostatnie 2 tyg. Pytałam czy to aby nie za mało ale gin powiedział, że wszystko OK i że taka drobna jest. KTG w porządku, wyniki badań też. Rozwarcie na opuszek, czyli tak jak stwierdził gin w Krakowie. Powiedział, że to początki początku. W środę mam stawić się w szpitalu na zrobienie przepływów a czwartek na KTG. Zwolnienie dostałam do 10.12. czyli do dnia w którym będą mi wywoływać poród jeśli do tego czasu nic się nie rozkręci. A ja bym chciała juuuuuuż.

Najważniejsze, że z małą jest wszystko w porządku.
 
reklama
Do góry