reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

A ja dzis widziałam na żywo moj wózek stokke xplory. Dziewczyna wiozła w nim swoją 9-cio miesięczną córeczkę i nawet miałam okazje go poprowadzić . Jest super...wypytalam ją o wszystko i ona jest mega zadowolona z tego wózka. No i ja juz wiem na 100% ze go chce???co mnie najbardziej urzekło??to ze zarówno gondola jak i spacerówka są umieszczone bardzo wysoko :) Podnosząc dziecko nie trzeba sie schylać :)
 
reklama
co mnie najbardziej urzekło??to ze zarówno gondola jak i spacerówka są umieszczone bardzo wysoko :) Podnosząc dziecko nie trzeba sie schylać :)

co do gondoli - ok zgodze sie bo dziecko podnosisz zasadniczo tylko do gory (i chyba wszystkie gondole sa wysokie) ale spacerowka ??? zycze powodzenia dzwigac do niej malucha za kilka lat ... moja agata do jedo wsiadala sama odkad skonczyla 1,5 roku (jesli wogole jezdzila wozkiem) ...
 
a ja dzisiaj znowu widziałam kobietę z Bebetto wózkiem i stwierdzam, że są śliczne :p

Są śliczne, ale przeraża mnie ich popularność.... strasznie dużo ich jest, albo od kiedy zwróciłam na nie uwage wszędzie je widze :D
Chociaż głównie widze LUCA, Pascala nie za wiele, wiec jest ok
 
co do gondoli - ok zgodze sie bo dziecko podnosisz zasadniczo tylko do gory (i chyba wszystkie gondole sa wysokie) ale spacerowka ??? zycze powodzenia dzwigac do niej malucha za kilka lat ... moja agata do jedo wsiadala sama odkad skonczyla 1,5 roku (jesli wogole jezdzila wozkiem) ...

Nie ma problemu bo w stokke jest możliwość regulacji gondoli i spacerówki. Także gondola moze byc na najwyższym poziomie a spacerówka na najniższym ;-) A pomijając dzwiganie to fajnie jak spacerówka jest wysoko umieszczona bo widać wiecej ;) chociażby przy głupiej taśmie w supermarkecie albo w restauracji...
Ps. a co do innych wózków...nie moge sie z tobą zgodzić ze wszystkie gondole są umieszczone wysoko bo stokke to najwyższy wozek dostępny na rynku co jest dla mnie bardzo ważne gdyż oboje z mężem jestesmy wysocy :-)
No chyba ze chodziło ci o wysokość samej gondoli?! bo ja miałam na mysli gondolę na stelażu. jeśli chodzi o samą gondolę to faktycznie inne wozki mają głęboką ale stokke ma płytką co jest poniekąd troche wadą (zwłaszcza w zimę).

http://youtu.be/M8I3HlXg4hw

Są śliczne, ale przeraża mnie ich popularność.... strasznie dużo ich jest, albo od kiedy zwróciłam na nie uwage wszędzie je widze :D
Chociaż głównie widze LUCA, Pascala nie za wiele, wiec jest ok

pierwsza kwestia to olej to :) skoro jest ich tak duzo tzn ze muszą byc mega fajne i dobre :-)
a druga kwestia to moze faktycznie dopiero zaczęłaś zwracać na nie uwagę.
Ja pamietam jak kupowaliśmy samochód...tylko kilka widziałam ich w moim mieście a jak juz kupiliśmy to co drugi taki sam był :-p
 
Ostatnia edycja:
Są śliczne, ale przeraża mnie ich popularność.... strasznie dużo ich jest, albo od kiedy zwróciłam na nie uwage wszędzie je widze :D
Chociaż głównie widze LUCA, Pascala nie za wiele, wiec jest ok
no ja właśnie Luca chcę :-D kilka razy je widziałam, ale różne rodzaje, no i też na pewno zwracasz bardziej na nie uwagę, ja w ogóle z mężem jak gdzieś jedziemy to ciągle na wózki się gapimy :-D co do popularności to ja najwięcej widuję x-landerów albo takich klasycznych wózków :-D
 
Ja jeszcze na nic się nie zdecydowałam..... Koleżanka co ma sklep z wózkami, była na targach w Kielcach i przywiozła ze sobą wózek Baby Merc , który za miesiąc gdzieś trafi dopiero do sprzedaży. Ona go bardzo chwaliła i z wyglądu też mi się podoba.... Bebetto też rozważam. No i ostatnio natknełam się na Tako Extreme i tak chodzi za mną ostatnio. kol4.jpg
 

Załączniki

  • kol4.jpg
    kol4.jpg
    45 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Do góry