reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
A u mnie nadal bez wyraźnego skoku 🙄 Gdyby nie to USG wczoraj, to przy takim wykresie bym już totalnie ześwirowała. Zawsze miałam wyraźne różnice w tych temperaturach przed i po, więc teraz się oczywiście zamartwiam, że to przez zbyt niski progesteron 🙄 i że nawet jeśli się udało, to nie uda się utrzymać 😢
Nie każdy cykl jest taki sam, a organizm to nie maszyna- tak mówił mi ostatnio lekarz, jak pytałam o niuanse z temperaturą i zależnościami miedzy owulacjami z której strony i kiedy z jakiego jajnika, tak samo temperatura nie świadczy o poziomie proga, mierzy się ją o 1 porze, a progesteron wydziela się skokowo 🙂
Reasumując: proszę się tu nie łamać😉
 
Ostatnia edycja:
.

Aż żałuję że nie obejrzałam.. cholera co roku oglądałam, i co roku mówię że to ostatni raz..🙂
W tym ominęłam ehh ale byłam na grillu, pojadłam dobrego jedzonka, głowa odpoczęła;)
Ja też stety/ niestety nie widziałam eurowizji😄ważne że spędziłaś dobrze czas 🙂. Co dobrego z grilla jadłaś?😃
 
.

Aż żałuję że nie obejrzałam.. cholera co roku oglądałam, i co roku mówię że to ostatni raz..🙂
W tym ominęłam ehh ale byłam na grillu, pojadłam dobrego jedzonka, głowa odpoczęła;)
tez mialam grilla ale kazdy chcial obejrzec 😃 nie wiem jak wy ale bylam za Chorwacja predzej niz za Szwajcaria 😃
 
Hej z rana, powtórzyłam test, najbardziej widać cud na facelle,pink 25 i easyhome jakiś duszek, zawsze tak miałam że rano testy słabsze niż po południu ale i tak trochę martwi mnie to że są takie słabe a to 13dpo wg premom (nie miałam monitoringu).
1000006590.jpg
 
reklama
A u mnie nadal bez wyraźnego skoku 🙄 Gdyby nie to USG wczoraj, to przy takim wykresie bym już totalnie ześwirowała. Zawsze miałam wyraźne różnice w tych temperaturach przed i po, więc teraz się oczywiście zamartwiam, że to przez zbyt niski progesteron 🙄 i że nawet jeśli się udało, to nie uda się utrzymać 😢
Spokojnie 🤗 Robisz proga w środę?
 
Do góry