reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Kiełbaski i serek halumi 🙂
I piłam wino bezalkoholowe😂😄😂
Dziwne doświadczenie.. może na takie trafiłam /z Lidla/
Swoją drogą macie jakieś ulubione takie winka bazalkoholowe ?
Pycha😋 kiełbaski czasem zjem z grila, ale wolę kurczakowe rzeczy 😅
Kurde, u mnie się nie poratujesz...😂 może ktoś inny poleci jakieś fajne winko bez alko, ja jak już piję, to raczej procentowe wino, czerwone wytrawne albo półytrawne i fajnie mnie "grzeje"😄
 
ja dziś powtórzyłam test i jest minimalnie bledszy niż wczoraj popołudniu nie wiem dlaczego tak boję się tylko żeby dobrze było:(
Wybarwieniem testu nie sprawdzamy przyrostów bety - na początku mogą się wybarwiać bardzo różnie. Pójdziesz jutro na betę, później na przyrost i zobaczysz co tam w macicy gra ;)
 
reklama
Hej z rana, powtórzyłam test, najbardziej widać cud na facelle,pink 25 i easyhome jakiś duszek, zawsze tak miałam że rano testy słabsze niż po południu ale i tak trochę martwi mnie to że są takie słabe a to 13dpo wg premom (nie miałam monitoringu).Zobacz załącznik 1633218
To tylko kawałek papierka, ale wciąż gołym okiem widać 🥰 beta prawdę powie 🙏🏻
 
Do góry