reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Kurcze, co do Eurowizji to ja odpuściłam oglądanie w tym roku przez te dramy z Izraelem i później dyskwalifikacją Holandii. Natomiast widziałam filmik, że zwycięzca po wygranej zepsuł przypadkiem statuetkę i potem jak ją naprawili to powiedział, że jak statuetkę się da naprawić to, że "maybe Eurovision needs a little bit of fixing too" ❤️
 
reklama
@KaMaLi czytalam na forach że często właśnie płyn w zatoce nie po owulacji występuje u kobiet z endomendą. Dobrze że masz lekarza który zwrócił na to uwagę. Jest on w stanie dalej Cię pokierować z diagnostyką w tym kierunku? A poza tym miałaś robioną biopsję endometrium?

Dziewczyny, każdy ból który powtarza się cyklicznie jest podstawą do diagnostyki pod kątem endometriozy. To nie jest taka nasza uroda i okres nie powinien boleć tak że się zwijacie w bólu!
 
Spokojnie 🤗 Robisz proga w środę?
Nieee, raczej nie. No chyba, że razem z betą, ale to troszkę później 😋

Dzisiaj w końcu zanotowałam wyraźny skok, ale nie biorę go tak mocno pod uwagę, bo pomiar robiłam o 5 rano (nie wytrzymałam do 7, musiałam do toalety straaaasznie). Potem o 7 też powtórzyłam i była jeszcze wyższa. Oczywiście zrobiłam sobie odpowiednią adnotację i czekam na jutro 😉
 
Nieee, raczej nie. No chyba, że razem z betą, ale to troszkę później 😋

Dzisiaj w końcu zanotowałam wyraźny skok, ale nie biorę go tak mocno pod uwagę, bo pomiar robiłam o 5 rano (nie wytrzymałam do 7, musiałam do toalety straaaasznie). Potem o 7 też powtórzyłam i była jeszcze wyższa. Oczywiście zrobiłam sobie odpowiednią adnotację i czekam na jutro 😉
Niezły mamy ten cykl 🙃 U mnie wzrasta, ale przez to, że nie robiłam testów, zgłupiałam, kiedy była owulacja. Jednak wydaje mi się, że ten pierwszy skok to był ten po owu.

Mi toalety i pobudki do dziecka chyba zaburzają te tempki, plus jestem w tym cyklu dość zmęczona i to pewnie też afektuje 🤷‍♀️
Screenshot_20240512_131333_premom.eh.com.ehpremomapp_edit_1847957396349266.jpg
 
Kurczę wzięło mnie dziś na smutki, ze ja ostatnia owulacja w lutym i teraz tylko czekam na ten cholerny okres ☹️ zdążyłyscie juz druga owulacje oblecieć, a ja o.
Za to potwierdzam ze sposób z liczeniem na łzy działa elegancko! 😀
 
Nie wiem, też tak macie, że jednego dnia czujecie się, że to TEN cykl, że się uda i w ogóle, a następnego, że nie ma co, pewnie znowu lipa i kolejnego znowu nadzieja, i tak w kółko?
 
Kurczę wzięło mnie dziś na smutki, ze ja ostatnia owulacja w lutym i teraz tylko czekam na ten cholerny okres ☹️ zdążyłyscie juz druga owulacje oblecieć, a ja o.
Za to potwierdzam ze sposób z liczeniem na łzy działa elegancko! 😀
Tulę mocno ❤️ Ja mam owulacje, ale inne przeszkody, też łapię okropne doły. Ale w końcu nam się uda 🤗
 
reklama
Kurczę wzięło mnie dziś na smutki, ze ja ostatnia owulacja w lutym i teraz tylko czekam na ten cholerny okres ☹️ zdążyłyscie juz druga owulacje oblecieć, a ja o.
Za to potwierdzam ze sposób z liczeniem na łzy działa elegancko! 😀
Cholerne PCOS 😒 Tulę 🫂 Myślę, że na tej najbliższej wizycie, co masz 20.05 pani doktor zasugeruje stymulację i dostaniesz swoją nową szansę 🤗
 
Do góry