reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Idzie momentami zwariować 😜

@inka855, daj jutro znać, jak beta 🤗
Dam znać, robiłam wieczorem test I kreska się nic bardziej nie wybarwia. Co prawda do wc biegam jak kot z pecherzem ale liczyłam że dziś wieczorem po 24 godz będzie coś lepiej widać :/
No nic beta prawdę powie, modlę się aby tym razem było wszystko dobrze 🥰.
 
Dam znać, robiłam wieczorem test I kreska się nic bardziej nie wybarwia. Co prawda do wc biegam jak kot z pecherzem ale liczyłam że dziś wieczorem po 24 godz będzie coś lepiej widać :/
No nic beta prawdę powie, modlę się aby tym razem było wszystko dobrze 🥰.
Jestem dobrej myśli ❤️
 
Cześć dziewczyny, ja już na nogach, kawę piję a obudziłam się z bólem ucha :/ W ogóle to mnie już pobolewa co jakiś czas od około miesiąca i chyba czas pójść do laryngologa...
Miłego dnia wszystkim 🌷
 
Cześć dziewczyny, ja już na nogach, kawę piję a obudziłam się z bólem ucha :/ W ogóle to mnie już pobolewa co jakiś czas od około miesiąca i chyba czas pójść do laryngologa...
Miłego dnia wszystkim 🌷
Hej 🙂 też niestety ignorowałam stan zapalny gardła przez 2 tygodnie bo praca, obowiązki, nie ma czasu na lekarza i w końcu sie rozwinęło, przespałam niedzielę z choroby, ciągły kaszel i zatkane zatoki, łeb odpada 🥴 Ale oczywiście i tak już jestem w pracy 🥲

Betka już zrobiona?? 😊
 
reklama
Do góry