reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

zalany? Nie wydaje mi się. Może na pierwszym zdjęciu tak wygląda bo jest świeżo po, a drugie zdjęcie po 3minutach.
13dpo
Ja mówię to co widzę po zdjęciu. Zaraz po zrobieniu nie robi się zdjęcia, bo wiadomo, że mocz musi przejść przez pasek aby aktywować barwnik lub nie. Test odczytujemy po podanej ilości minut na teście i to liczy się testów odczytanych za wcześnie i za późno (historie z wyciąganiem testów z koszy na śmieci i gonieniem śmieciarki).
Statystycznie dla mnie 13DPO już powinien wyjść test wiarygodny. Ale wiadomo, póki nie ma okresu można mieć nadzieje.
 
reklama
Dziewczyny, ja też mam pytanie 🙋🏻‍♀️
Czy zdarzyło się Wam mieć à la płodny śluz już po owu? Jestem 5dpo, wiesiołka przestałam brać jakoś dzień po peaku, NAC dopiero w kolejnym cyklu ma wejść. I dzisiaj przeżyłam szok widząc (z góry przepraszam te bardziej wrażliwe za obrazowość opisu 😅) długą, ciągnącą się i przezroczystą nitkę śluzu i potem ilość na papierze 😮
Tak zdarzyło mi się, raz po owulacji już nawet bliżej okresu a tu śluz jak najbardziej przezroczysty i ciągnący się ;) nasz organizm czasem lubi zaskakiwać, w końcu nie jesteśmy robotami
 
Jeśli jesz dużo białka ruszasz się to mogą naraz schodzić kg z tłuszczyku a rosnąć z mięśni! Odżywiasz się lepiej, zdrowiej? Ruszasz się więcej? Czujesz się lepiej, masz więcej energii? To w takim razie brawo i sukces! Ciało to nie kalkulator które zapali się na zielono przy odpowiedniej cyferce! Jeśli zaczęłaś wprowadzać konsekwentnie zdrowe zmiany to brawo! A do tego zeszły kg i widzisz zmiany w obwodach przecież to super!
(Btw badalas cukier i insulinę? Przy IO bardzo ciężko się chudnie. Warto to sprawdzić i ogólnie dbać o gospodarkę cukrowa w organizmie)
Tak, mam IO, hasimoto i niedoczynność do tego choruje na depresję i mam wadę serca więc dosłownie wszystko mi utrudnia zrzucanie kilogramów 🙈😅

Dziękuję za słowa wsparcia 💛
 
reklama
A u mnie chociaż jedna mała rzecz się udało - dobry wynik witaminy B i hemoglobina
 

Załączniki

  • IMG_6535.jpeg
    IMG_6535.jpeg
    274,2 KB · Wyświetleń: 58
Do góry