reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

A u mnie chociaż jedna mała rzecz się udało - dobry wynik witaminy B i hemoglobina
Szatańsko dobra

Costume Party Laugh GIF by Halloween Party
 
reklama
Dziękuje wam za życzenia! 🥰
Happy I Love You GIF by Life of a Potato

Wierze, że ten miesiąc będzie tym. Niestety znam realia 🙄 Zamówiłam Violke, więc może jutro sprawdzę co tam słychać 😅 W końcu w czwartek mam wyjazd służbowy i nie wiem czy pic wodę czy na smutek lampkę wina 🫣
 
Kurde dziewczyny właśnie odebrałam wynik posiewu i znowu mam bakterie. Tym razem paciorkowiec i E.Coli. O co chodzi? Robię sobie wymazy średnio raz na miesiąc ze względu na leczenie i za każdym razem wychodzi mi jakaś nowa bakteria… już chyba z 3 antybiotyki przerobiłam… a jestem mega ostrożna z tym, żeby wszystko było czysto, bez kontaktu z bakteriami. Skąd one się biorą???
 
Dziewczyny, jakiego producenta bierzecie witaminę B12 w formie metylokobalamina? Mój gin zapisal mi Swansona 100uq B12 metylo do ssania, ale któreś z nas nie ogarnia i albo ja nie umiem jej znaleźć albo on nie wie, że wszystkie te do ssania są cyjano. 😅😆
 
Dziewczyny, jakiego producenta bierzecie witaminę B12 w formie metylokobalamina? Mój gin zapisal mi Swansona 100uq B12 metylo do ssania, ale któreś z nas nie ogarnia i albo ja nie umiem jej znaleźć albo on nie wie, że wszystkie te do ssania są cyjano. 😅😆
u mnie taka dobra witamina B po przyjmowaniu tej z Health Labs. Ale od dwóch miesięcy jadę na Alliness i myślę, ze jest równie dobra i tańsza.
 

Załączniki

  • C31B0212-ECA4-4E02-B53F-858F86DB8273.jpeg
    C31B0212-ECA4-4E02-B53F-858F86DB8273.jpeg
    59,6 KB · Wyświetleń: 31
a ja właśnie zarezerwowałam nam hotel :) jedziemy 16 czerwca, wizyta 17 czerwca :)) ktoś jeszcze wtedy jedzie 😅?
Ja 05.06, ale nocleg od 04.06. już zarezerwowany. I się zastanawiam czy nie przedłużyć do 06.06 skoro taki kawal drogi już jedziemy, a i tak mamy wolne. Turystyka nieplodnosciowa do Katowic widzę działa pełną parą 😅
 
reklama
Kurde dziewczyny właśnie odebrałam wynik posiewu i znowu mam bakterie. Tym razem paciorkowiec i E.Coli. O co chodzi? Robię sobie wymazy średnio raz na miesiąc ze względu na leczenie i za każdym razem wychodzi mi jakaś nowa bakteria… już chyba z 3 antybiotyki przerobiłam… a jestem mega ostrożna z tym, żeby wszystko było czysto, bez kontaktu z bakteriami. Skąd one się biorą???
A mąż badał się już pod kątem bakterii…? 😬
 
Do góry