reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Dziękuję ja też trzymam za każdą z nas👌🙏
Jakie to jest niesamowite najpierw widzisz kreski śmiejesz się ,płaczesz ,wielka radość ,a po chwili przychodzi strach i niedowierzanie🤯
 
Oj tak… wiele bym dała, żeby wrócić do braku obaw sprzed pierwszej ciąży.
Taak. Ja przykładowo w 1 c zrobiłam test (zgrozo to był pink😅), powiedziałam mężowi ze chyba jestem w ciąży i sobie na luzie poszłam do roboty. I tak w 8 tyg wybrałam się do gina. Żadnych badań z krwi nie robiłam . A teraz? Matko boska jak zobaczę dwie kreski to zwariuje 🫣 lab, badania, wizyta uff pierwsze co to chyba urlop wezmę, aby się nie zamartwiać na zapas 🙈
 
Hahaha, Katowice powinny być wdzięczne za taką reklamę i rozwój turystyki. 😆 Ja właśnie dziś załatwiłam urlop na poniedziałek i po południu będę szukać noclegu z nd na pon. 😆
Wiem już o kluskach śląskich. Co jeszcze warto w Katowicach odwiedzic? Nigdy nie byłam. 😆
My tylko 410km. 😱
Jak ktoś lubi wege kuchnie to Falla polecam, chociaż jest więcej lokali w Polsce, to nie takie wyjątkowe dla Katowic :D i spacer po Parku Śląskim, ja bardzo lubię :)
 
reklama
Taak. Ja przykładowo w 1 c zrobiłam test (zgrozo to był pink😅), powiedziałam mężowi ze chyba jestem w ciąży i sobie na luzie poszłam do roboty. I tak w 8 tyg wybrałam się do gina. Żadnych badań z krwi nie robiłam . A teraz? Matko boska jak zobaczę dwie kreski to zwariuje 🫣 lab, badania, wizyta uff pierwsze co to chyba urlop wezmę, aby się nie zamartwiać na zapas 🙈
Hmm u mnie kolejność podobna - krew i szybka wizyta, po receptę na leki. A później to już bym czekała do 8tc, na usg - tak myślę.
 
Do góry