reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

odradzam jedną Panią położną z kamieńskiego-korzystałam z jej usług i jestem bardzo niezadowolona,wiele rzeczy niestety niedopilnowanych co wpłynęło później na stan zdrowia mój i dziecka,być może pani miała gorszy dzień,była zmęczona,sama nie wiem,ale odebrała mój poród na "odwal się" i zaraz po ulotniła się zostawiając mnie pod opieką stażystki (namiary na tą panią w PW), ogólnie mój poród miałam wrażenie odbył się w pośpiechu,lekarza zobaczyłam tylko podczas szycia krocza-następne dziecko napewno będę rodzić w innym szpitalu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ogólnie brak lekarza przy standardowo przebiegającym porodzie to norma, więc nic w tym dziwnego że widziałaś go dopiero przy szyciu, a gorsze i lepsze położne zdarzają się w każdym szpitalu więc myślę że nie ma powodu do paniki bo chyba w każdym szpitalu można spotkać przynajmniej jedną taką panią, a chyba trudno o lepszy szpital niż kamińskiego we wrocławiu, osobiście tam rodziłam chociaż miałam cc, jestem z trzebnicy i wielu lekarzy z wrocławia poleca właśnie nasz szpital a osobiście nie rodziłabym tam za chiny z bardzo wielu powodów, może i nazwisko tej pani warto znać ale pewnie znajdą się też osoby które ją będą chwalić, szkoda że u ciebie akurat wyszło tak jak wyszło, nikomu tego nie życzę ale z drugiej strony chyba nie warto siać paniki moim zdaniem
 
hm...kasia, a ja uważam, że warto wiedzieć...w końcu koszt to 650zł..Z tym, że jeśli położna zostawiłaby mnie czy "olała" to nie zapłaciłabym po prostu:)
 
ja nie sieję paniki,zdecydowałam się na opcję płatnej położnej,bo chciałam czuć się bezpiecznie,a przez brak lekarza właśnie skończyło się to dla mnie tym,że wylądowałam ponownie w szpitalu na operacji,a moje dziecko spędziło miesiąc w innym szpitalu.Nie takiego traktowania oczekiwałam,a nie należę do jakichś mega wymagających pacjentek-jedyne czego oczekiwałam to poczucie bezpieczeństwa.
 
Ostatnia edycja:
ewapatrycja już napisałam powyżej że inaczej się sprawy mają w przypadku płatnej położnej, myślałam że chodzi po prostu o jedną z położnych na którą akurat trafiłaś ... dlatego sprostowałam swoją wypowiedź ;-)
 
w takich przypadkach faktycznie chyba lepiej mieć kogoś z polecenia, słyszałam dużo dobrego o płatnych położnych ale te zawsze dbały bardzo o matki itd. ale sama żadnej nie znam i nie było mnie stać na to ;-)
 
reklama
ta położna to był przypadek-polecały mi ją inne położne (jej koleżanki:sorry:) w klinice gdzie miałam swojego lekarza prowadzącego,na drugi raz popytam kogoś kto rzeczywiście przeszedł poród z daną położną, generalnie później na trzeźwo z mężem rozmawialiśmy,że tak naprawdę nawet nie powinniśmy jej płacić,ale po porodzie byliśmy w takim szoku,że oczywiście nawet nie myślało się o tym :tak:
 
Do góry