reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

Hej dziewczyny. Mam termin na 8 listopada, więc to już całkiem niedaleko :-) Zamierzam rodzić na Kamieńskiego i zastanawia mnie fakt, czy wymagają tam dokument potwierdzający ubezp.- RMUA? Podobno co szpital to inne wymagania, mimo że istnieje eWUŚ. Czy któraś wie jak to wygląda na Kamieńskiego?
 
reklama
jak ja tam rodziłam to nie było jeszcze eWUŚ ale wydaje mi się że szpital nie może wymagać dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie tak czy siak od kiedy jest ten system, tylko kartę ciąży i dokument tożsamości ... zresztą możesz już teraz tam się "zarejestrować" potem ominie cię cała ta szopka ;-)
 
Witajcie dziewczyny :) Trafiłam tutaj wczoraj, szukając opinii na temat porodówki na Kamieńskiego.
słodziak341 - ja też mam termin na 8 listopada :) Zdecydowałaś się na "wykupienie" położnej?
ewapatrycja - wysłałam Ci pw.
 
Ja mam nadzieję, że mój synuś to się pospieszy i zechce zobaczyć świat w październiku ;-)
Myślałam troszkę nad opcją wykupienia położnej, ale postanowiliśmy z mężem, że jednak nie. Ja mam podejście typu: wejść- urodzić- wyjść- zapomnieć o szpitalu. Raczej nie potrzebuję do komfortu indywidualnej opieki położnej- szczególnie za taką cenę. Będzie przy mnie mąż- to da mi większy komfort niż opłacona położna- która jak się może okazać może mieć zły dzień lub nie spełni wszystkich naszych oczekiwań. Według mnie większy komfort, wsparcie itp. dała by Doula niż taka położna.
 
Niestety u mnie znowu skończy się cięciem. Już mam umówioną cesarkę na Kamieńskiego na 17 grudnia 7 rano :) identycznie jak z pierwszym dzieckiem.Oczywiście dam znać czy coś się zmieniło na tej porodówce. Pozdrawiam.
 
Hej Dziewczyny! Miło mi Was poznać. Ja mam termin na marzec, niby jeszcze trochę czasu ale wiadomo że nerwy się zaczynają..Mam wskazania do cc od okulisty i ponieważ mój lekarz prowadzący pracuje na Borowskiej cały czas rozważałam poród tam. Jednakże ostatnimi czasy podowiadywałam się o fantastycznych warunkach i cudownej opiece w szpitalu na Bema w Lubinie, rodziło tak kilka koleżanek mojego męża w przeciągu roku i są zachwycone. No i teraz dylemat...Wiecie może cokolwiek o warunkach na Borowskiej jeśli chodzi o cc? Bo słyszałam że niechętnie tam się podejmują i mogą nawet zakwestionować skierowanie od okulisty...
 
Ostatnia edycja:
reklama
moja koleżanka zdawała mi relacje ze szpitala w Lubinie-rodziła tam w lipcu i rzeczywiście była mega zadowolona,stwierdziła,że jeśli następne to tylko tam
 
Do góry