reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

Smile w takim razie nie mam pojęcia jak się minęłyśmy bo ja tam byłam od 27 do 30.12:eek: leżałam na sali bodajże nr. 4 na tym szerokim korytarzu przy wyjściu na schody. A Ty?
To super że trzeci synek zdrowy!!! To najważniejsze:tak:
 
reklama
Cześć,

ja również planuję poród na Borowskiej. Czy ma ktoś więcej aktualnych wiadomości typu czy trzeba mieć jakieś głupie zgody na poród rodzinny, czy nie odsyłają do innych szpitali...? Ja się upieram na ten szpital, bo miałam wątpliwą "przyjemność" rodzić tam rok temu w 22tc i po prostu trochę umiem się po nim poruszać, znam wielu z lekarzy (jeden prowadzi mi ciążę) co daje mi pewny komfort psychiczny i nadzieję, na specjalistyczny sprzęt i wiedzę w razie gdyby odpukać coś szło nie tak...

Smile_ masz jakąś widzę czy w lipcu nie grozi nam tam zamknięcie oddziału na jakiś remont?
 
Ja rodzilam rodzinne na Borowskiej i musialam miec na to zgode od dr Wiatrowskiego, ktory tam pracuje. Uzyskalam ja jak ciezarne zglaszaja sie na ogladanie sal, pokoi itp i wtedy trzeba miec ze soba karte ciazy i tam wbijaja ci pieczatke lekarza.


wydaje mi sie ze nie planuja remontu, gdyz jak rodzilam w grudniu 2013 to wlasnie powiekszali porodowki i normalnie wszystko funkcjonowalo, wiec mozesz byc spokojna...

Do jakiego gina chodzisz?
 
Moja ginka tez pracuje na Borowskiej i nic nie wspominala o remontach. Mysle, ze z tym problemu nie bedzie.

Na porod rodzinny trzeba miec faktycznie zgode. Ja mojej gince dam karte ciazy i mi podbije :)

Ostatnio przejezdzalam obok szpitala i sie bardzo ucieszylam. Bylam tam ostatnio w 2010 roku i parking byl caly zapchany. Teraz widze, ze platny i mnostwo miejsc. Maz sie ucieszy, ze nie bedzie problemu ze znalezieniem miejsca jak na Chalubinskiego :p
 
reklama
Hej dziewczyny :) Powoli zbliża się data porodu mojej córeczki. Chciałabym rodzić na Kamieńskiego. Dawno temu na ich stronie internetowej były informacje co należy zabrać do porodu. Niestety strona się zmieniła i nie mogę znaleźć takich informacji. Możecie mi powiedzieć co z rzeczy dla dziecka należy zabrać? czy konieczne są własne ubranka dla dziecka? jakie kosmetyki i inne rzeczy??
 
Do góry