reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Koreczek dziekuje :) ale ty też szczuplutka jesteś ;)
Melani a jaki nik ma ta czerwcówka to skoczę zobaczyć która ::) ;D
 
reklama
Hej Mamuśki!

Paris składamy Ci z Maciusiem gorące życzenia. Rośnij rodzicom duza i zdrowa. Życzenia spóźnione bo nas trochę nie było.

Izis
Ty wyglądasz jakbyś w ciąży NIGDY nie była. Oooojjjj, a ja na siebie patrzeć nie mogę.

 
Izis super wyglądasz! Kubuś jest pewnie dumny ze ma najzgrabniejsza mamunie na basenie :laugh: :laugh: :laugh:

Anineczka fajnie ze wrocilas :) a Antos na tym mikolajowym zdjeciu jest rozbrajajacy!!! chcialabym zeby mnie taki słodziutki Mikolaj odwiedzał co roku, a nie jakis stary fagas z biala broda ;) ;D
 
moje dziecko naszczęście smacznie sobie śpi :)
a ja juz parę godzin szukam informacji o tym czy z gronkowcem można karmić piersią ??? cholerka i nic nie mogę znależć. a doszły mnie słuchy, że można.

izis wygladasz rewelacyjnie ??? jakbym nie widziała Twoich brzuszkowych zdjęć to nie uwierzyłabym że byłaś w ciąży kilka miesięcy temu :)
 
reklama
Hej kobitki!!! Tu to na pewno nie jestem w temacie!!!!! :p
Długo mnie nie było i tęskno mi za Wami.Postaram si eteraz częsciej wpadać,ciekawe co wyniknie  z tego mojego postanowienia.Dziękuje Wszystkim za miłe słowa.
Izis kiedy ty kobieto zdąrzyłaś dojśc do takiej figurki.W ogóle nie widac że byłaś w ciąży!!! Ja niestety o takiej figurce zawsze mogłam tylko pomarzyć ,ale chciałbym chociaż wejść w jeden kostium na wiosne  :p Marzenia ściętej głowy są to niestety.Nadal smakuje mi słodkie :p
Aniulka co do tych migdałków to pomysł z lodami wypalił,ale nie wiem czy przekonał do końca.Mam nadzieję że damy rade przez to przejść.Dzięki za rade.
Melanie postaram się częściej wpadać.Brakuje mi Was Bardzo!!!!
Pozdrowionka dla Wszystkich obecnych i byłych solenizantów!!!! Niech rosną zdrowo i ku chwale rodziców ;D :laugh: ;D Buziaczki dla wszystkich kochanych dzieciaczków  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* i usciski dla mamuś Papa
 
Do góry