reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Kobietki i ja wpadam złożyć Wam życzenia świąteczne
Życzę Wam wesołych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych w rodzinnej i ciepłej atmosferze. Życzę Wam pysznych wigilijnych potraw, mnóstwo prezentów pod choinką, oby Wasze rodzinki były zdrowe, szczęśliwe i aby Wasze dzieciaczki się zdrowo chowały!!!
 
reklama
Korzystając z chwilowego dostępu do kompa pragnę złożyć wszystkim Forumowiczkom serdeczne życzenia Wesołych swiat oraz szczęśliwego nowego 2006 roku.Żeby zegary biły Wam sameszczęśliwe godziny i żeby Wasze dzieciaczki cieszyły sie dobrym zdrowiem calusieńki rok.
Ja kolacje bedę chyba jejść dopiero kolo 21 bo mój mąż niestety jest w pracy :p,ale to i tak niezle bo kolega zgodził się przyjść prędzej na nocke .Tak  jedlibyśmmy dopiero o 23.00  :p.I tak niestety całe swięta będzie miał na drugą zmianę a na dobór złego jeszcze w Sylwestra ma na noc buuuuu........ :( Ale jakoś to przeżyć muszę.Mam nadzieje że miec więcej czasu na forum,no chyba że teście mnie nie zostawią samej i przyjdą do mnie. Dobra koniec biadolenia ide kąpać maluszka i będziemy czekać na tatusia. To jeszcze raz Wesołych świąt.i karteczka dla was ;D
http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2009.swf
http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2000.swf
 
Ineczka pisze:
cos mi Milenka chyba przechodzi faze wzrostu, bo ciagle chce jesc i niewiele zaplanowanego na dzis udalo sie zrobic, a i w nocy 3 razy sie karmilysmy
ludzie wlaczaja ciagle jakies roboty kuchenne i choinki bo ups mi bez przerwy wyje

witam w klubie ;D
przez karmienie przypaliłam wczoraj piernika
a dzisiaj zrobiłabym to samo z zniemniakami na sałatkę śledziową
 
Babija zrobiłam tą sałatkę z warzywami ;D
ale jeszcze nie smakowałam, bo wigilja była u teściów
jutro dam znać czy wyszła mi dobra :)
zrobiłam tez piernik wg przepisu La Pain ale jak juz wspomniałam piekłam w mikrofali :p i sie lekko przypiekła na czarno ;D ale po obdrapaniu jest nawet nie zła
zrobiłam jeszcze śledzie pod pierzynką wg przepisu koleżanki z forum regionalnego

no ! to się nadaje na ogranizatorkę wigilii, w przyszłym roku zrobie 3 kolejne potrawy i będzie juz wypasik :D

Pariska dostała od dziadków tatowych kopertę ;) a od prababci tatowej2 pajace i pieluszkę :D
od dziadka mamowego kopertę (do babci mamowej idziemy na obiad jutro )
i tym sposobem dziecko ma więcej sianka od mamy i taty :D
::) ciekawe co sobie kupi

a oto nasza tegoroczna wiecheć
później zrobie lepszą fotkę - taką z lampkami

choinka4ql.jpg


 
hejka babeczki:D
nie zdążyłam wczoraj więc:
SZCZĘŚCIA, ZDROWIA (ZWŁASZCZA DLA BOBASKÓW) SPEŁNIENIA MARZEŃ I PRZESPANYCH NOCY ORAZ TAKICH CUDNYCH DZIECIACZKÓW JAKIE MAMY
życzą 3 Kangurki: Malina, Maks i Damian:D
 
a ta wigilia wczoraj to poprostu maraton był:( i nigdy więcej takich świąt!
rano pakowaliśmy prezenty potem okazało się że już nigdzie nie zdążymy na czas:)
i najpierw pojechaliśmy do mojej babci z czego 2 godziny byliśmy w samochodzie a pól godziny na kolacji (właściwie na obiedzie bo była 16:), później 20 minut (dosłownie) u teściów:( nawet nic nie jadłam (nie cierpię ani ryb ani grzybów więc w wigilie to jem tylko warzywa:) a potem jeszcze do mojego dziadka pojechaliśmy bo on nie ma prawie nikogo i tam posiedzieliśmy troszkę, ale maks już był padnięty i marudził, nawet mu się nie dziwię bo sama nie miałam na nic siły...
w przyszłym roku robimy wigilię: Ja Maks i Damian
i tak będzie najlepiej

Ale maks się przynajmniej obłowił:DDD
dostał od jednych dziadków taką dużą maskotkę i zgrzewkę słoików obiadowych i pościel (to my sami wybraliśmy bo oni raczej nie wiedzą co kupić wnukowi i kazaliśmy im za to po prostu zapłacić:) a od moich rodziców pieluszki (zawsze na czasie:p) i samochód taki do odpychania nogami już
troszkę nie sięga do podłogi ale jest ok:)

i dostał jeszcze trochę sianka od prababci i parę zabawek od cioć i wujków itp:)

aż mu zazdroszczę:DDDDD

dziś znowu kolęda ale już tylko na chwilkę , za to jutro cały dzień się lenimy:D

miłego dzionka babeczki i dzidzie:DDD
 
obecna ;D

noooo to się te nasze dzieciaki obłowią ne te święta ;D
w przyszłym roku pewnie będzie jeszcze lepiej, bo wymagania też urosną ;) ;D

Kangurki a dziadkowie jednak sie zdobyli na gest ? :)

maratony świąteczne to moja specjalość od dziecka
bo moi rodzice nie żyjąze sobą odkąd pamietam
więc co roku byłam na wigilii u mamy u taty a później jeszcze u teściów :p po takim maratonie to ma się dość świąt zaraz po wigilii :p
od 3 lat spędzamy święta trochę spokojniej, postanowiliśmy bywać tylko na jednej wigilii i co roku u kogoś innego :)
ale i tak w przeciągu całych 3 dni świąt oblatujemy wszystkich ::)
dzisiaj na obiad jedziemy do mojej mamy

babija
sałatka śledziowo warzywna pyszna :)
 
reklama
rowniez obecna :D
wczoraj zapakowalismy sie z tesciowa i bylismy u moich rodzicow
ciesze sie, ze nie musze obskakiwac kilku stolow wigilijnych, a cala rodzinka spotyka sie w jednym miejscu ;D
tylko babcie mam daleko :(
objadlam sie i brzuch mi sie znow rozciagnal, od rana tylko jem i jestem glodna, a jak spojrzalam na bandziorka to wygladal jakbym znow byla w ciazy ;D
sprobowalam wszystkich potraw i czekam na efekty, moze Milenki nie wysypie ??
bolesnych rewolucji po grochu i kapuscie nie miala, ale to moze za wczesnie...

zaraz wychodzimy na zwiedzanie szopek
 
Do góry