reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wycięcie trzeciego migdałka

NiebieskookaEM

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Październik 2022
Postów
3 968
Mam pytanie do Mam, których dzieci miały wycinany 3ci migdałek.

Czy miały one robione w znieczuleniu ogólnym, czy miejscowym?
Czy w szpitalu, razem z pobytem na noc, czy "na miejscu" w przychodni?


A jeśli są Mamy z Poznania - to gdzie robiliście ten zabieg?
 
reklama
Witam syn miał parę lat temu znieczulenie ogólne ale miał niedosłuch i dreny zakładane do uszu i wycinany trzeci migdał. Zostaliśmy chyba na 1 lub 2 doby nie pamiętam teraz dokładnie bo trochę czasu już minęło. A byliśmy w Poznaniu w szpitalu na Krysiewicza
 
U mnie córka miała w październiku . Ja z łódzkiego miala w Piotrkowie Trybunalskim ,bo termin szybki u nas pilna sprawa była . Znieczulenie ogólne małej nie było około 4h . Przyjęcie do szpitala w niedziele wyjście w środę pielęgniarki mówiły żebym spała z mała na łóżku , a była tez dostawka dla rodziców .
 
Witam syn miał parę lat temu znieczulenie ogólne ale miał niedosłuch i dreny zakładane do uszu i wycinany trzeci migdał. Zostaliśmy chyba na 1 lub 2 doby nie pamiętam teraz dokładnie bo trochę czasu już minęło. A byliśmy w Poznaniu w szpitalu na Krysiewicza
Dreny do uszu, bo niedłosłuch, czy po prostu ?
 
reklama
To już minęło prawie 8 lat ale znalazłam kartę informacyjna leczenia i miał adenotomie(wycięcie trzeciego migdałka)i tympanostomie(założenie drenów do jamy bębenkowej)
 
Do góry