reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki

Trochę przerażające. Jak potem taki rodzic pomoże dziecku w lekcjach skoro nie zna takich podstaw. Spoko, ja wiem że nie każdy musi umieć jakieś całki itp. ale jednak obecnie matura z matematyki jest obowiązkowa 🙈
Tu się nie chce za bardzo wypowiadać bo sama swoją maturę z matmy zdawałam 4 razy… i moje dziecko jak już będzie miało korepetycje (do końca podstawówki pomogę, ale dalej no way xD ) za to w angielskim i innych językach nie będzie problemy to umiem i do tego mam dryg 😂
 
reklama
To chyba jest w pierwszej klasie szkoły podstawowej
To jest znak mniejszości bądź większości

W przypadku bety najczęściej jest to mniej niż jakaś wartość bo sprzęt nie wykrywa bety 0 tylko min. 1 albo 2 dlatego wynik jest opisany jako mniej niż 2
Ze znakiem większości się nie spotkałam, można nie mieć znaku żadnego wtedy można się zastanawiać czy taki wynik to start bety (u mnie tak było) czy resztki np. leku na pęknięcie pęcherzyka czy po prostu ma się taki poziom bo tak. Ciąża oficjalnie jest o równego 5
Powiem Ci, że u mnie wynik bety był właśnie określony jako <1,2 mlU/ml testy jeszcze negatywne a czułam, że coś się dzieje. Test o czułości 10 wyszedł dopiero po 17 dniach od bety, ale moje cykle to też oddzielna bajka 🤣
 
To chyba jest w pierwszej klasie szkoły podstawowej
To jest znak mniejszości bądź większości

W przypadku bety najczęściej jest to mniej niż jakaś wartość bo sprzęt nie wykrywa bety 0 tylko min. 1 albo 2 dlatego wynik jest opisany jako mniej niż 2
Ze znakiem większości się nie spotkałam, można nie mieć znaku żadnego wtedy można się zastanawiać czy taki wynik to start bety (u mnie tak było) czy resztki np. leku na pęknięcie pęcherzyka czy po prostu ma się taki poziom bo tak. Ciąża oficjalnie jest o równego 5
Były tutaj na forum dziewczyny, które właśnie miały znak większości . Najczęściej właśnie tak to wyglądało >10000.
 
Były tutaj na forum dziewczyny, które właśnie miały znak większości . Najczęściej właśnie tak to wyglądało >10000.

Wow, to jeszcze się w swojej kadencji tutaj nie spotkałam :D

Powiem Ci, że u mnie wynik bety był właśnie określony jako <1,2 mlU/ml testy jeszcze negatywne a czułam, że coś się dzieje. Test o czułości 10 wyszedł dopiero po 17 dniach od bety, ale moje cykle to też oddzielna bajka 🤣

No ja miałam zawsze mniej niż ileś tam. A w obecnej ciąży nagle 1.4 :p 48h później już 30 ;)
 
Wow, to jeszcze się w swojej kadencji tutaj nie spotkałam :D



No ja miałam zawsze mniej niż ileś tam. A w obecnej ciąży nagle 1.4 :p 48h później już 30 ;)
Uchwyciłaś w punkt tą bete

Ja już nie powtarzałam, czekałam aż wreszcie test wyjdzie pozytywny. Po prostu senność zwalała mnie z nóg i wiedziałam, że musiało się udać 🤣
 
reklama
Do góry