reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

O, Catedra, super! Oczywiście, że Cię nie zabije;-) Bardzo się cieszę. Jestem ciekawa Twojej opinii. U mnie teraz stoi złożone, czeka na kolejny wyjazd, albo na chodzenie Mai, będe ją tam wkładać by nie latać za nią gdy będę musiała coś porobić;-):-) Też uważam, że otwierane dłuższe boki są zdecydowanie praktyczniejsze. Otwierane są oba więc nie ma znaczenia jak postawi się łóżeczko.Ten plecaczek kwiatuszek też można po obu stronach wieszać. Tylko będziesz musiała materacyk tam włożyć. Ten co tam jest jest moim zdaniem mało wygodny, Maja spała na podłożonych dwóch kocach jeszcze. Do zabawy jak najbardziej, ale na sen lepiej coś podłożyć.
No i kolor mi się bardzo podoba;-)
Daj znać koniecznie jak będziesz już je miała;-)
 
reklama
O, Catedra, super! Oczywiście, że Cię nie zabije;-) Bardzo się cieszę. Jestem ciekawa Twojej opinii. U mnie teraz stoi złożone, czeka na kolejny wyjazd, albo na chodzenie Mai, będe ją tam wkładać by nie latać za nią gdy będę musiała coś porobić;-):-) Też uważam, że otwierane dłuższe boki są zdecydowanie praktyczniejsze. Otwierane są oba więc nie ma znaczenia jak postawi się łóżeczko.Ten plecaczek kwiatuszek też można po obu stronach wieszać. Tylko będziesz musiała materacyk tam włożyć. Ten co tam jest jest moim zdaniem mało wygodny, Maja spała na podłożonych dwóch kocach jeszcze. Do zabawy jak najbardziej, ale na sen lepiej coś podłożyć.
No i kolor mi się bardzo podoba;-)
Daj znać koniecznie jak będziesz już je miała;-)

boozqowa ale ja je 10 razy obejrzałam w sklepie i uważam, że jakościowo jest super :) wiedziałam na co się decyduję... bardziej podoba mi się jakościowo jedynie bertoni ale cena jest ponad 150 zł wyższa więc dla mnei to bez sensu tym bardziej, że miało na krótszym boku otwarcie :)

muszę materacyk dokupić :)
 
catedra - nie wiem jeszcze, modobami się mystic brown, ale narazie nie ma na allegro. Tylko ze on siedzisko ma gładkie i moze byc widac wszystkie zabrudzenia, zagłówek ma też jasny.

http://media.babaszoba.hu/csevego/8/6/9266368_Maxi-Cosi-Tobi-Baby-Car-seat-Mystic-Brown.jpg

ten mi sie tez podoba (red tune) - tez gładki
Maxi Cosi TOBI Red Tune +Maxi Pilot od G-7 (1039529132) - Aukcje internetowe Allegro

edit:
ale chyba zdecyduje się na tango red...
http://allegro.pl/item1039540776_maxi_cosi_tobi_tango_red_maxi_pilot_od_g_7.html
 
Ostatnia edycja:
Odpadł mi zakup szczeniaczka uczniaczka dla Mai... T. mi wczoraj powiedział, że jego brat kupił na allegro razem z piramidką na dzień dziecka;-)
Super, będe mogła coś innego małej machnąć;-) Tylko cholera kompletnie nie wiem co...:-D
 
Kupiłam w lumpie w stanie idealnym zabawkę z Lamaze akurat mi się trafiło. Nie mogłam znaleźć takiej samej na allegro to zrobiłam wam fotkę, w rzeczywistości ma super mocne kolory bardzo intensywne. jest to ptaszek, jak się przyciśnie na brzuch to ćwierka. Jest super dałam za nią 4.50 hehehehe
 

Załączniki

  • DSC00078.jpg
    DSC00078.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Do góry