reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla dzieciaczków

Gaga jeżdzik superowy, ja bym kupowała.
Mnie jeszcze jedna sprawa odciąga od kupienia jeździka czy rowerka. Mała w jednym miejscu nie usiedzi, w krzesełku też długo nie posiedzi, w wózku to czasami są dni że trzeba non stop zabawiać, podawać chrupki.

Patrzyłam w auchan na ceny baseników. Ten wypasiony kosztuej 99 pln a ten co chce Gaga 22 pln. Ten duży nie ma bardzo dużego pudełka i spokojnie można go zabrać ale pewnie więcej się w rękę nie zabieże. Natomiast ten ślimak z fisher prica, który bardzo poleca mi moja niania kosztuje 77 pln a na allegro 55. Tylko ja niestety po wpadce z kupowaniem perfum od osoby poleconej przez siostrę Darka mam duuuże opory przed kupowaniem czegokolwiek zanim tego nie pomacam.
Dzisiaj w sklepie koło mnie widziałam za to stoliczek do zabawy. Bez dźwiękowych bajerów, z piramidką i czymś jeszcze za 55 pln. Zaraz idziemy z Darkiem go obejżeć bo cosik musimy kupić bo już nie mamy pomysłów na zabawianie dziecka.
 
reklama
Margarita napiszę jak przyślą czy małą się tym bawi :)
agata dzięki za info, poszukam basenów w marketach
 
No i nie kupiłam tego stoliczka bo Marysia stoi chętnie ale mało stabilnie a na pewno chciałaby wstawać i trzymać się go a on ma tylko 3 nogi a dodatkowo ta piramidka jest na samym śrdoku więc mogłaby do niej nie dosięgać :p. Kupiłam jej wiartak do wkładania różnych kształtów a klocki wyciąga się wtedy przez drzwi. Podobał mi się ten ślimak ale pewności nie miałam ze w ogóle będzie się tym bawić więc darowaliśmy sobie.
 
agata ale przeciez mozna chyba na poczatek dac sam blat do zabawy a jak Marys wstanie to dokrecic nogi
 
agata super, a może zamiast tego kup jakieś najzwyklejsze zabawki w zabawkowym a więcej, ja zauważyłam że Majka to lubi takie proste rzeczy jak garnki ;D
 
reklama
Ten wiatrak to takie pudełko z kształtymi otworami i tyle. Fajne jest to że te klocki wyciąga się gdzie indziej niż je wkłada. Mam nadzieję, że sprawdzi się bo takie zwykłe pudełko zupełnie odpada bo ta nasadka z dziurkami jest natychmiast zdejmowana. U nas coś musi się dziać a garnki mam niestety za ciężkie. Drewniane łyżki i takie plastikowe do nalewania zupy lub odcedzania dawno się znudziły, łyżeczki/łyżki takie nasze też butelki też :p,
 
Do góry