reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla naszych dzieci! :)

Osinka - podziwiam za te codzienne pieczenie chlebków! Ja to bym najchętniej omijała kuchnię szerokim łukiem, choć dobrze zjeść uwielbiam. No, ale dzisiaj musiałam się nagotować i napieć, bo mieliśmy gości.
 
reklama
ja zawsze( tzn od momentu w którym dowiedziałam się,że jestem w ciąży:-D) wyobrażałam sobie siebie jako mamusię synusia i nie powiem, byłam trochę rozczarowana, kiedy dowiedziałam się,że pod sercem noszę dziewczynkę....a teraz, to nie wyobrażam sobie mieć synka:tak:
 
a jachciałąm mieć laseczkę i bylam w szoku po usg jak sie dowiedziałam, że facet będzie.

a z zabawek - u nas teraz na topei wszystko z thomasem. jak widzi ciuchcię to gada pufpufpuf. ja też dostałam fiołana tym punkcie.

z bajek przeszło mu ciutkę z tubiśów na strażaka Sama.
 
Kaśka mój Mato też uwielbia Tomka więc na gwaizdke przymierzamy sie do zakupu jakiejś niedużej kolejki z Tomkiem.
 
Kupiłam Szymonowi takie flamastry:

Mini flamastry dla małych rączek Crayola 7szt 3+ (270581237) - Aukcje internetowe Allegro

Są po prostu genialne! Idealne dla małej łapki, łatwo rysujące, żywe kolory.

I dwie ważne cechy: trudno maluchowi samodzielnie zdjąc nakreętki, całkowicie zmywalne przy NORALNYM myciu rąk i praniu. Żadnych śladów nie zostawiają na skórze czy materiale.

Zdecydowanie polecam Małym Artystom!

mamy takie flamasrty oraz te duże z tej samej serii są super. Ivka z nakrętkami uważaj - Maja już je zdejmuje zajęło jej to chwilę ale potrafi już je otworzyć i zamknąć.
 
reklama
Kaśka76 ile Ty masz metrów chatę, że ciągle kupujesz nowe zabawki :-D I one się jeszcze u Was mieszczą? :-D Nie wspomnę już o tym, że chyba pracujesz tylko na Piotrkowe zabaweczki :-D
 
Do góry