reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana przyszla mama - dieta sport kosmetyki relaks

Macie problemy z cellulitem?? Ja sie zalamalam taki mam na udach. Wiem ,ze to malo wazne grunt ze dzidzi zdrowe ale sama dla siebie chcialabym sie lepiej czuc. Macie jakies sposoby,zeby sie go pozbyc?
 
reklama
Monika ja mam problem z tym paskudztwem! Nigdy nie mialam , a teraz i uda i pupa :-/ masuje się taka szorstka rękawica przed prysznicem, 3 razy w tyg.robię peeling i smaruje się oliwka, myślę ze póki co nic więcej w tej kwestii się nie z działa.
 
Mi został celluit po poprzedniej ciąży, smarowałam się kremami, mama kupiłą taki masażer antycellulitrowy, padł a cellulit jak był tak jest. Ja nie mam jakiegoś mega. Na początku wstydziłam się rozebrac na plaży, ale jak popatrzyłam na inne kobiety, które, mają nadwagę i się nie krępuja a akceptują swoje ciało dałam spokój. Ja słyszałam, że zbytnio nic nie pomoże na cellulit, bynajmniej smarowidła, trzeba z tym iść do kosmetyczki, tam mechanicznie pobudza się skórę laserami czy jakoś tak i to daje efekty, bynajmniej tak zapewnianiałą mnie zaprzyjażniona kosmetyczka.
 
Ja miałam niestety już przed ciążą, ale lekki na pupie i udach, teraz mam też ale na szczęście nie powiększa się, ja smaruję się tylko kremami na rozstępy :-)
 
Do góry