reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

reklama
co do kosmetyków to się zgodzę :tak: na początek lepiej nie robić zapasów bo później mogą leżeć.

a babydream też używaliśmy :-)

dotka ja nie miałam, i wydaje mi sie że jeśli z dzidzią jest wszystko w pożądku i nie ma wskazań do monitorowania to nie ma co, nie dajmy się zwariować ;-)
ja na początku po powrocie ze szpitala latałam co moment sprawdzić czy wszystko okej ale po kilku dniach mój lęk się unormował i już nie wydeptywałam ścieżynki do sypialni :-D
 
czy kupujecie juz cos dla swoich maluszkow? jak zobaczycie cos w okazyjnej cenie, albo cos super nie zniszczonego, a taniego w sklepach z odzeza uzywana?
 
Ja poczekam aż lekarz mi płeć powie, ale w pierwszej ciąży zaczęłam kupować od 6 m-ca, wcześniej kupiłam tylko jedne śpioszki i się w nie wpatrywałam:-D
 
Ja tez czekam do wizyty u lekarza, zeby chociaz wiedziec, ze z dzidzia wszystko ok, ale potem tez kupie jakies spioszki z napisem LITTLE MONSTER i bede sie w nie wpatrywac :-). Deszczyk dzieki za wszystkie rady!
 
A ja się nie mogłam ostatnio powstrzymać i kupiłam coś dla mojego okruszka :)

Pierwszy zakup mam już za sobą. A oto moja zdobycz

IMG10084.jpg
 
My się ostatnio nie mogliśmy pohamować jak w lidlu były body z myszką miki :D. I w taki sposób pierwszy zakup dla Maluszka już jest :))). W rodzinie nikomu o tym nie mówimy, bo większość w przesądy wierzy i będzie gadanie ;).
 
Ja również nie kupuję nic...ale nie ukrywam, że w specjalnej szafie na dnie mam już sporo ciuszków od kumpelek, które mi dały po swoich dzidziusiach.. jakieś 2 pełne torby są :) ciuszki dla dzidziusiów są takie sweet :)
 
reklama
A ja mam pytanie kiedy kupic wozek i lozeczko nie znam do konca przesadow ale slyszalam z enie powinno soie przed porodem nie wierze w to ale chcetnie poczytam opinie innych na ten temat :) ? Ja czekam az lekarz powie jaka plec wtedy zaczne szalec z ciuszkami,bo potem finansowo nie wyrobie kupujac wszystko naraz przed samym porodem.

 
Ostatnia edycja:
Do góry