reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

dziewczyny może któraś chętna do nabycia spodenki kótkie rozmiar 104 ale uważam ze to 98 bo na moją młodą za małe, nowe bez metki, i rybaczki z reKidsa też 104 ale na moją za małe
w stanie bardzo dobrym

spodenki za 10zł plus wysyłka
Krótkie spodenki rozmiar 104/110 POLECAM NOWE!! (3192528159) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a rybaczki 15zł plus wysyłka
WIOSENNO LETNIE RYBACZKI reserved kids rozm. 104!! (3173994320) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
A propos sandałków- myślicie, że taki zapiętek jest już bezpieczny i zdrowy dla trzylatków??
Geox buty dla chłopca JS STRIKE 31 (3183745128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I jeszcze jedno- jaki rozmiar noszą wasze dzieci? Bo dzisiaj w sklepie był trzylatek, któremu mama kupowała buty w rozmiarze 29:szok::szok::szok:. Mój ma 25 i wydawało mi się, że to sporo... Mało tego ten trzylatek miał 110 cm wzrostu, wyglądał jak sześciolatek, a mówił jak malutki dzidziuś:sorry:
 
A propos sandałków- myślicie, że taki zapiętek jest już bezpieczny i zdrowy dla trzylatków??
Geox buty dla chłopca JS STRIKE 31 (3183745128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I jeszcze jedno- jaki rozmiar noszą wasze dzieci? Bo dzisiaj w sklepie był trzylatek, któremu mama kupowała buty w rozmiarze 29:szok::szok::szok:. Mój ma 25 i wydawało mi się, że to sporo... Mało tego ten trzylatek miał 110 cm wzrostu, wyglądał jak sześciolatek, a mówił jak malutki dzidziuś:sorry:
myslę, ze taki zapiętek będzie już ok.Tomek w zeszły roku już w takich śmigał i nie widziałam, żeby koślawił nóżki,
mój z geoxa nosi r. 25 z ecco 24.
 
Estragon, kupiłam właśnie te, nawet ten sam kolor, w sumie rzutem na taśmę, żeby mieć na wyjazd. Dzisiaj przyszły, są fajne, fajniejsze niż na zdjęciu, młody biega po domu i jest zadowolony. My mamy rozmiar 26, ma trochę zapasu, ale 25 to on nosił pod koniec lata w zeszłym roku, więc brałam większe.
 
fajne te geoxy...wyskoczylam dzisiaj do sklepow geoxa w poszukiwaniu podonych ale lyppppppppaaaa..takich modeli u nas nie ma :-(...pewnie jakas kolekcja na europe wschodnia albo zeszloroczny modela a szkoda bo fajneeeee
 
U nas w końcu pokazało się słońce, więc wybraliśmy się uzupełnić braki w garderobie:
hmprod
hmprod
20130530_192621.jpg
20130530_192645.jpg
20130530_192723.jpg


I jeszcze koszulkę z Mańkiem ale Mały ją od razu na siebie włożył :sorry:
 
reklama
Czadowa ta koszulka z tygrysem i polówka z wzorami na rękawkach i kołnierzyku.

JA może jutro porobię zdjęcia moich łupów ciucharnianych i wam wkleję:tak:
 
Do góry