reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
moje kochane doradzcynie/znawczynie:) prosze o rady wkwestii wyboru materaca dla nas i dzieci.jestem w tym temacie zielona wiec kazda rada jest cenna.
nawet nie wiem gdzie kupowac,chyba w Ikea bo mozna wymienic przy kiepskim wyborze ,czy bezdie nie wygodnwe sie spalo.

w tamta niedziele bylam w IKeaa i afcet powiedzial ze dla zdieci piankowy ale czemu to juz nie umial wytlumaczyc:sorry2:

na necie tez nei mam weny czytac opinii,licze po prostu na WAS:-)
 
agulam, to zalezy czy chcesz materac na krotsza czy dluzsza chwile.. ja bym jednak poszla do jakiegos porzadnego sklepu z materacami i podpytała sprzedawce.. onni sie szkola przeciez z doboru najlpeszych rozwiazan dla klienta...
wiem, ze JYSK ma fajne materace i niedrogie.. my w promocji materac 90x200 kupilismy z 1000 przeceniony na 550 PLN, a naprawde fajny jest.. srednio twardy i bardzo wygodnie sie na nim spi..
 
moje kochane doradzcynie/znawczynie:) prosze o rady wkwestii wyboru materaca dla nas i dzieci.jestem w tym temacie zielona wiec kazda rada jest cenna.
nawet nie wiem gdzie kupowac,chyba w Ikea bo mozna wymienic przy kiepskim wyborze ,czy bezdie nie wygodnwe sie spalo.

w tamta niedziele bylam w IKeaa i afcet powiedzial ze dla zdieci piankowy ale czemu to juz nie umial wytlumaczyc:sorry2:

na necie tez nei mam weny czytac opinii,licze po prostu na WAS:-)
Lateksowe
 
pamiętam tylko tyle, że jak się naciśnie materac to musi szybko wrócić do wcześniejszej formy.

z racji na kasę też mam w planach kupić ten materac co estragon, młody jeszcze w łóżeczku śpi - chyba tylko on jedyny ;)
 
Wiolan raczej na 'dluzsza chwile 'chcemy kupic te materace,piszesz ze masz srednio twardy ale pamietasz czy sprezynowy ,lateksowyitp?dla nas chyab kupimy jeden duzy.
musze sie przejechac do JYSK,bo innych sklepow z materacami u siebei nei kojarze:sorry:

dzieki dziewczyny za odp:)
 
reklama
Do góry