reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

a wiec tak ,ubranka przymierzone,mam komplety zarowno dla Oli jak i Wiktorka:)

ola ma szare spodnei i rozowa kurtke w gwiazdki a Wiki czarne spodnie i kurtke z zielonym jaskrawym

na ten moment na pewno mam czarne spodnie do sprzedania 98/104 -Aga byla pierwsza(jesli czarne chce )a jesli nie to Wiolan :)

siostra zmierzy Antkowi to jutro dam znac,ma czarne i niebieskie wiec jedne zostana.ten niebieski barzdo ładny:tak:

Wiolan
jaki rozmiar nosi Kacper ,bo wzielam Wiktorowi 2 rozmiary kurtki ale dobry jest ten mniejszy wiec mam jedna za duza 134/140 ale twoj Kacper to duzy chlopak

Julita tez mysle ze na Majke 98/104 bezdie za maly ale kolejny juz bylsporo wiekszy.....

na pewno bede w lidlu(jutro albo pojutzre) zeby cos oddac wiec moge cos zobaczyc jeszce bo ludzie sporo brali a w tygodniu oddaja

Aga takiego tloku nigdy nie widzialam:szok::-D

te spodnei 98/104 maja nogawke 61cm-cała i 42 -od kroku,na Ole dobre ,jutro rano zmierze Ole


upssss ale sie rozpisalam:zawstydzona/y:
 
reklama
Agulam, kolor jest mi obojętny :-p
mamy dwie granatowe kurtki na zimę, jedna baaardzo granatowa :-)

aa Aga, jak bedziesz w Lidlu, to zobacz czy są jeszcze te golfiki? bo widziałam w gazetce, to mogłabyś nam wziąć jakieś ładne, bo to chyba 2-pak był:-)
 
Aga to zrobimy tak,jak bede w lidlu (mam nadzieje ze jutro)to zobazce te golfy i jesli kupie to dopiero Ci wysle razem ze spodenkami,wczoarj wizdialam ze byly ale wybieralam kurtki spodnei dla trojki dzieci i golfow juz nie ogladalam.jaki rozmiar?chyba tez 98/104????a kolor ?bo dwie kolorystyki byly

podaj mi adres na priv.

Wiolan to jak Adze obojetny kolor to czarne moge Ci wyslac jesli jescze chcesz a Aga dostanie albo zcarne albo niebieskie.podaj adres
jak zawsze wysyłacie?polecony ,priorytet,zwykly???bo zielona jestem:eek:,chcialabym tak zeby miec kwitek ze wyslane bo jak kiedys odsylalam Tiger kostiumy to nie doszly do niej:wściekła/y:
 
Aga kolory golfów obojętne- chłopięce :-p nawet nie wiem, jakie były :-p
cieszę się, ze spodnie będą dla Tomka :tak:
wysyłaj poleconym, nie musi być priorytet, bo jeszcze takiej zimy nie ma ;-)
wystarczy tylko polecony, wtedy masz kwitek.
jak potrzebujesz gotówkę, to pisz, to ci od razu przeleję :-)
 
agulam, Kacprowi kupilam kurtke narciarską.. ale w sumie sie zastanaiwalam nad tym rozmiarem co ty wzielas.. wydawalo mi sie ze bedzie przymały...
jesli bedziesz miala czarne spodnie to daj znac (na agate).. wezme chetnie
 
agulam te crocsy to raczej na pluchę zimową,roztopy itp. wg mnie na mrozna zimę i snieg się nie nadają.Nadia miała takie w zeszłym roku z hello kitty,na deszcze ze sniegiem,na topniejący śnieg były super ze względy na podeszwę i przód gumowy,ale na snieg i mroz musiałam kupić inne,bo po śniegu się ślizgały.Miała takie Kids’ Crocband™ Hello Kitty® Colorful Circles Gust Boot | Kids’ Boots | Crocs Official Site

Co do płaszczyka to zależy ile chcesz na to przeznaczyć. Naduśka ma taki,z wełną,na podpince i ocieplany. wygląda rewelacyjnie :-)
Buy Grey Leopard Print Jacket (3mths-6yrs) online today at Next: Poland
Z kozaków dłuższych na razie ma takie:Buy Tan Borg Leather Boots (Younger Girls) online today at Next: Poland i Buy Butterfly Pull-On Boots (Younger Girls) online today at Next: Poland
Na typowo zimowe jeszcze poczekam miesiąc lub dwa.Chyba,że mroźna zima szybko przyjdzie i nie będę miała wyjścia :-)
 
dziewczyny, tak w ramach podzielenia się wiedzą:))).
w zeszłym tygodniu miałam szkolenie z gore-texu, na którym dowiedziałam się, że buty zimowe z tymże nawet jeśli nie mają typowego kożuszka tudzież widocznego ocieplenia, to i tak zawsze posiadają wewnątrz (tam, gdzie membrana) specjalnie termicznie izolujące pianki, które zapewniają ciepło. W bucikach dziecięcych zwykle dodawany jest kożuszek, ale tak bardziej pro-forma, bo dla ludzi jest to jakaś granica psychologiczna nie do przekroczenia, żeby kupić dziecku but na zimę, ktory nie ma widocznego ocieplenia.
 
cieszę się, ze spodnie będą dla Tomka :tak:
wysyłaj poleconym, nie musi być priorytet, bo jeszcze takiej zimy nie ma ;-)
wystarczy tylko polecony, wtedy masz kwitek.
jak potrzebujesz gotówkę, to pisz, to ci od razu przeleję :-)
poprosze adres,mozesz smska przyslac


agulam, Kacprowi kupilam kurtke narciarską.. ale w sumie sie zastanaiwalam nad tym rozmiarem co ty wzielas.. wydawalo mi sie ze bedzie przymały...
jesli bedziesz miala czarne spodnie to daj znac (na agate).. wezme chetnie
napiusalm wyzej ze sa czarne:)podaj adres to jutro wysle


agulam te crocsy to raczej na pluchę zimową,roztopy itp. wg mnie na mrozna zimę i snieg się nie nadają.Nadia miała takie w zeszłym roku z hello kitty,na deszcze ze sniegiem,na topniejący śnieg były super ze względy na podeszwę i przód gumowy,ale na snieg i mroz musiałam kupić inne,bo po śniegu się ślizgały.Miała takie Kids’ Crocband™ Hello Kitty® Colorful Circles Gust Boot | Kids’ Boots | Crocs Official Site

Co do płaszczyka to zależy ile chcesz na to przeznaczyć. Naduśka ma taki,z wełną,na podpince i ocieplany. wygląda rewelacyjnie :-)
Buy Grey Leopard Print Jacket (3mths-6yrs) online today at Next: Poland
Z kozaków dłuższych na razie ma takie:Buy Tan Borg Leather Boots (Younger Girls) online today at Next: Poland i Buy Butterfly Pull-On Boots (Younger Girls) online today at Next: Poland
Na typowo zimowe jeszcze poczekam miesiąc lub dwa.Chyba,że mroźna zima szybko przyjdzie i nie będę miała wyjścia :-)
siostra miala dla Antka i kolezanka dla corki i sie sprawzdily,one sa do -10 chyba,moje zdiecko zmarzluch wiec dlugo na dworku nei wytrzymuje;)a tak na serio mamy jesczeinne wiec damy rade
ładny plaszcyk:)

dziewczyny, tak w ramach podzielenia się wiedzą:))).
w zeszłym tygodniu miałam szkolenie z gore-texu, na którym dowiedziałam się, że buty zimowe z tymże nawet jeśli nie mają typowego kożuszka tudzież widocznego ocieplenia, to i tak zawsze posiadają wewnątrz (tam, gdzie membrana) specjalnie termicznie izolujące pianki, które zapewniają ciepło. W bucikach dziecięcych zwykle dodawany jest kożuszek, ale tak bardziej pro-forma, bo dla ludzi jest to jakaś granica psychologiczna nie do przekroczenia, żeby kupić dziecku but na zimę, ktory nie ma widocznego ocieplenia.
dobrze wiedziec:)ja tez tak mam;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry