reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

pasuje mi kiedy chcesz :-) , ale weź Ty się chudzino pomierz czy nie będą za duże na Ciebie

to jest dopiero 1/4 wielkiego pudła, sorry, że nie poprasowane, ale to moja zmora, nie cierpię,
koszule poleca, zawsze wybierałam takie co się ładnie układają z wcięciem w pasie i biuściaste
 
reklama
pasuje mi kiedy chcesz :-) , ale weź Ty się chudzino pomierz czy nie będą za duże na Ciebie

to jest dopiero 1/4 wielkiego pudła, sorry, że nie poprasowane, ale to moja zmora, nie cierpię,
koszule poleca, zawsze wybierałam takie co się ładnie układają z wcięciem w pasie i biuściaste
szukam jakiegoś centymetra ale cholewcia w tym całym bałaganie nie wiem w którym pudle go mam:baffled:;koszul to ja mam ale marynarki ani jednej wiec aktualnie poszukuje czegoś w tym stylu:)
..........tez nieznosze prasowania
 
Bedac w Lidlu wpadla mi w reke przyszlotyodniowa gazetka promocyjna...i od poniedzialku bedzie akcja zima..kurtki i spodnie na nartysanki , polarki , golfy.
LIDL Polska - lidl.pl
Te zestawy narciarskie wygladaja calkiem niezle....ceny naprawde zachecajace..po 55 zl za spodnie na nasze malchy. Sama chce podjechac zobaczyc czy znajde rozmiar na Matiego ..bo jedna para spodni takich przydalaby mi sie
 
Ostatnia edycja:
Bedac w Lidlu wpadla mi w reke przyszlotyodniowa gazetka promocyjna...i od poniedzialku bedzie akcja zima..kurtki i spodnie na nartysanki , polarki , golfy.
LIDL Polska - lidl.pl
Te zestawy narciarskie wygladaja calkiem niezle....ceny naprawde zachecajace..po 55 zl za spodnie na nasze malchy. Sama chce podjechac zobaczyc czy znajde rozmiar na Matiego ..bo jedna para spodni takich przydalaby mi sie

my jedziemy kupic ten zestaw napewno
 
Dziewczyny a która by mi kupiła tez zestaw z Lidla??? Nie mam kogo w poniedziałek z rana pchnąć do Lidla, sama do pracy, a w naszymi malym Lidlu to po poludniu juz nic nie bedzie ;/

Chce różową kurtkę plus ciemne spodnie, podam wymiary, kase też moge przelać w weekend. Przesyłka of cors tez.
 
Tysia ja będę rano w poniedziałek w lidlu bo chcę kupić spodnie ocieplane i może tą fioletową kurtkę, najpierw muszę ją zobaczyć bo jedną zimową mamy i nie wiem czy będzie sens, ale mniejsza o to :p
Jak jesteś zainteresowana to pisz na priv :)
 
i jednak kupiłam młodej zestaw z rekidsa, kurtkę i spodnie teraz na dniach pojedziemy kupić buty ciekawe czy będzie jeszcze jakiś wybór...
myślę o takich
kozaki dziecięce - Buty dziecięce - Dziewczęce - DEICHMANN
kozaki dziecięce - Buty dziecięce - Dziewczęce - DEICHMANN

takie na zime?? a nei chcialas sie skusić na lidlowe??

u nas są dwa stacjonarne deichmany ale w żadnym kompletnie nie ma nic fajnego dla dzieci.....:crazy:
te pierwsze wydają mi sie za niskei na zimę i zaspy śnieżne..
ale te drugie fajne, tylko ten jezyk stanowiący calość z butem może utrudniać wkladanie... dobrze jakbyście jednak zmierzyły...:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
takie na zime?? a nei chcialas sie skusić na lidlowe??

u nas są dwa stacjonarne deichmany ale w żadnym kompletnie nie ma nic fajnego dla dzieci.....:crazy:
te pierwsze wydają mi sie za niskei na zimę i zaspy śnieżne..
ale te drugie fajne, tylko ten jezyk stanowiący calość z butem może utrudniać wkladanie... dobrze jakbyście jednak zmierzyły...:tak:
lidlowe spodnie i kurtkę?
dziś będęw mieście to zajadę do lidla może dokupie spodnie
 
Do góry