reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
i jak udalo Wam się kupić ten zestaw w lidlu dziewczyny??
MY po rundzie po 4 lidlach w Krakowie, kupilismy czarne spodnie i zieloną kurtkę. Nawet bardziej mi się w niej Gabrysia podoba niż w fioletowej ( początkowy zamiar) jest taka fajna sportowa i nie jak zawsze cukierkowa- fiolet ani róż:)
ale przejścia były od 8 rano po sklepach...
 
Julita ja nie kupowalam:no:na ktory sie komplet zdecydowalas z Rekidsa?ta kurtka z paseczkeim czy ta barzdiej sportowa

co do butow to na teraz kupilam Oli wlasnie z Daichmana ale nie widze ich na stronce,takie za kostke ,bezowe ,mam nadzieje ze na wiosne tez bead dobre.
na zime moze kupimy takie
KIDS GUST BOOT Crocs rozmiar 29 ( c12 ) granat

mielismy takie w tamtym roku od kolezanki,super byly,łatwe i szybkie w zakladaniu,w czysczeniu tak samo:)

Katagorka
fajnei ze zakupy udane:)
 
i jak udalo Wam się kupić ten zestaw w lidlu dziewczyny??
MY po rundzie po 4 lidlach w Krakowie, kupilismy czarne spodnie i zieloną kurtkę. Nawet bardziej mi się w niej Gabrysia podoba niż w fioletowej ( początkowy zamiar) jest taka fajna sportowa i nie jak zawsze cukierkowa- fiolet ani róż:)
ale przejścia były od 8 rano po sklepach...

Katagorka ..ja zaliczylam jednego lidla.. tego na Strusia..ale w planach mialam w razie W podjechac na Siewna....bo w sumie najblizej mnie ale od 8 wiec podskoczylam o 7,45 rano na os strusia i tam byl juz dziki zachod....upolowalam spodnie szare, ale 86/92 wydawaly mi sie zbyt male a 98/104 ogromniaste.... ale balam sie brac te mniejsze ..wiec wzielam obie pary hehe..w domu okazalo sie ze te male sa w sam raz...no ale mamy padziernik dopiero a tych wiekszych plywa..wiec beda za rok pewnie. a kurtki dla chlopakow sama szare byly....a ja w sumie mamdla niego juz granatowa wiec odpuscialam..ale widzialam ....ze niezle wojny o kazda sztuke byly..ale wlasnie przyjaciolka mnie uswiadomila..ze tak to w tych lidlach bywa

to tak zawsze? bo we wloskich lidlach tak nie ma ...

Kupilam tez golfy, i polarek i rekawiczki..takze polska zima nam nie straszna juz....wiec czekamy na snieg i sanki a swoja droga w Alpach juz sporo sniegu ...bo dzisiaj lecialam i bialo bialo
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry