reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Estragon taka stacje... doswiadczenia.... kupowalismy mojej siostrzenicy jak miala chyba z 6-7lat ....no ale to dziewczynka.... sczzerze to nie wiem czy bedzie to interesujace dla 9letniego chlopaka
a nie ma jakiegos malego elektronika lub cos takiego z tych doswiadczen?



w maju jak bylam na komuni mojej siostrzenicy to 9 letni kuzyn miala cala kolekcje lego ningago

http://ninjago.lego.com/en-us/Default.aspx

A co do kasy to ....ta co wkleila estragon wydaje mi sie fajniejsza ..bo ma tasme jak w sklepach :-))).
Moj Mati jak tylko odwiedzamy kuzynki w Krakowie to zawsze bawi sie w kasiera i dziewczyny maja wlasnie pdobna do tej co wkleila estragon
 
Ostatnia edycja:
reklama
Proszę o poradę!!!!
Jak wiecie, mam przy łóżku plamę z farby olejnej, którą chcę zakryc dywanem. Wiem, ze masakra to będzie, ale na razie nie moge kupić wykładziny. Dywan będzie miał 80x150, ale połowę z tej osiemdziesiątki schowam pod łóżkiem, więc będzie wyglądało, że ma 40, max 50 cm.
No i teraz mam problem z wyborem dywanu.
Wrzucę wam kilka aukcji a wy mi doradźcie. Ściany mam caffe latte Beckersa
722931_1.jpg

dodatki wenge (żyrandol, lampka, pudełka) Wykładzina po wyczyszczeniu będzie jaśniutko beżowa.

Nie wiem, jaki dywan do tego wszystkiego, gładki, czy kolorowy...

DYWAN 80x150 SHAGGY 11 KOLORÓW grubość XL (2773741635) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tu kolor wenge

DYWAN SHAGGY 5 cm 2331 BEIGE 80x150 TANIE DYWANY (2787222236) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

DYWAN SHAGGY WENGE 5 cm 80x150 TANIE DYWANY (2789830239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

DYWAN SHAGGY SCHOKO 5 cm 80x150 PROMOCJA! (2792414644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

DYWAN SHAGGY SZANEL 80x150 CIEMNY BRĄZ HIT!!! (2748089051) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

DYWAN SHAGGY 4cm 70x150 MONAKO brąz PROMOCJA!!! (2780126983) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Może wy znajdziecie coś innego.....
 
oleska, ja bym na twoim miejscu nie brala takiego co ma wystające fredzle.. to niestety się trudno czyści, chyba ze recznie bedziesz brudy z fredelków wybierała... jak to ma stać pod lozkiem to slabo widze wyciaganie dywanika i trzepanie go raz w tygodniu. ja bym bardziej brała zblizone do wygladu twojej wykladziny w jednolitym kolorze ale wlasnie w kolorze zblizonym do wenge albo ciemny brąz... jak dodasz wzorki to bedziesz miała efekt naciapania.... tak mi sie wydaje.. moje skromne zdanie.. ale ja sie raczej slabo na wystrojach znam...
 
reklama
Podpisze sie po wiolan. My mamy wlochaty, jest uroczy, mieciutki i mozna godzinami na nim siedziec, ale ciezko go doczyscic, z poczatku probowalam sama, potem zamawialm kolesia ktory to robil,a. I tak na komcowkach fredzli mam syf:no:
 
Do góry