reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Agulam, ja mam sprzęt boscha,zmywarkę, kuchenkę, płytę grzewczą, okap BOSCHA od 2003 r i NIC się z tym nie dzieje, zmywarka chodzi non stop, po to 45tka i ani razu nie było serwisu (ODPUKAAAĆ!!) więc ja polecam BOSCHa.

no właśnie mi się ledwo udało wydębić zmywarkę, ale M chce tylko 45, twierdzi, że 60tka o wiele za duża:baffled:

wiolan a gdzie mogę kupić dużego?

boszzzz weszłam na allegro znów zmiany, kurde!!
 
Też byłam dzisiaj na allegro i się zdziwiłam.

Aga- gdybym teraz urządzała mieszkanie, w ogóle bym się nie zastanawiała i brała 60.U nas 45 chodzi 2 x dziennie, w weekend czasami nawet 3x, a skład taki sam jak u Was- 2 dorosłe osoby + dziecko. Wystarczy, że wstawisz talerze po obiedzie, kilka szklanek, sztućce do koszyczka, garnek po zupie, garnek po makaronie do zupy, i patelnię i jest upchane pod korek. Przemyślcie jeszcze:tak:
 
dziewczyny mam do odsprzedania dziewczęce spodenki krótkie w kratkę NOWE bez metki młoda ją zerwała zanim zareagowałam
Dodam tylko że są ona na drobną dziewczynkę
może któraś chętna, jak dla mnie bardzo ładne.

Krótkie spodenki rozmiar 104/110 POLECAM NOWE!! (3167723957) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.



doradzicie którą???
poszukuje wosennej kurteczki
http://www.reserved.com/katalog/fotoMedium/V6848_2.jpghttp://www.reserved.com/katalog/fotoMedium/V6848.jpghttp://www.reserved.com/katalog/fotoMedium/U9333.jpg ???
 
Ostatnia edycja:
Co do zmywarki- my mieliśmy (mamy, ale nie wiem czy po 3 latach odpoczynku w garażu jeszcze działa:-p) 45 cm. Na 4 osoby dorosłe wystarczała w zupełności. Chyba, że gotowany był obiad na dwa dania, ale i tak garnki wolałam myć ręcznie, podobnie jak sztućce.

julita bierz tą granatową:happy:.
 
Strega ja na pewno 60,zastanawiam sie tylko nad modelem,strone wczesneij wstawialm linki,moze Ty cos doradzisz ekspertko?

JUlita
oby dwie bardzo ładne,sam bym nie wiedziala,granatowa mniej brudzaca,jasna znowu na wiosne leto.ja zawzse patzre jakie ma Ola ubranka i do czego pasuje.ta jasna ma czerwone paski w kapturze wiec mi by sie juz gryzla z rozowa czy fioletowa czapka.jestem barzdiej za granatem:)


estragon he he to po co WAm zmywarka,jesli gary i sztucce mylas recznei;-)
 
Ostatnia edycja:
agulam tę zmywarkę kupiliśmy w 2006 r, więc leciwa. Być może teraz zmywarki są efektywniejsze, ale ta nasza tłustych garów nie domywała, a np jeśli łyżeczka była brudna z jajecznicy, to przez wysoką temperaturę jajecznica zasychała zamiast się zmyć. I tak trzeba było poprawiać ręcznie. Świetnie radziła sobie z talerzami, kubkami, a nawet szkłem. Kuzynka no wtedy nie mogła być przezroczystego szkła, bo zmywarka zostawiała zacieki i kropy. Ja myślę, że i tak wszystkiego do zmywarki nie wrzucisz, bo część naczyń będziesz musiała myć ręcznie lub poprawiać;-). Nie wiem jak teraz jest z tabletkami, ale wtedy musiałam kupować te najdroższe, bo tańsze były do dooopki:-p. Nasza miała pojemnik na sól zmiękczającą wodę, a wiem że wtedy nie wszystkie to miały, a wiadomo, że im miększa woda, tym lepsze mycie. A w Krakowie mamy bardzo twardą wodę.
 
Julita, ogólnie najbardziej podoba mi się ta jasna (szara?) ale myślę, że Maja będzie lepiej wyglądać w mocniejszym kolorze, więc też jestem za granatem, fajnie będą wyglądały dodatki pod kolor zamka. Ta malinowa jakoś nie do końca...

estragon he he to po co WAm zmywarka,jesli gary i sztucce mylas recznei;-)

LOL:-D

Estragon, ja wrzucam absolutnie wszystko i tylko czasami zdarza się, że nie domyje czegoś w typie łyżki po jajecznicy własnie. Ale jest w sumie taki program jak spłukanie naczyń przed myciem, nie wiem czemu nigdy z tego nei korzystam, ale wydaje mi się, że to by rozwiązało kwestię. Myślę też, że jak Aga codziennie gotuje, to 45 będzie stanowczo za mała...
 
reklama
Julita, ogólnie najbardziej podoba mi się ta jasna (szara?) ale myślę, że Maja będzie lepiej wyglądać w mocniejszym kolorze, więc też jestem za granatem, fajnie będą wyglądały dodatki pod kolor zamka. Ta malinowa jakoś nie do końca...



LOL:-D

Estragon, ja wrzucam absolutnie wszystko i tylko czasami zdarza się, że nie domyje czegoś w typie łyżki po jajecznicy własnie. Ale jest w sumie taki program jak spłukanie naczyń przed myciem, nie wiem czemu nigdy z tego nei korzystam, ale wydaje mi się, że to by rozwiązało kwestię. Myślę też, że jak Aga codziennie gotuje, to 45 będzie stanowczo za mała...
Pewnie obecne modele są lepsze, moja nie radziła sobie mi.in z patelniami po smażeniu (jeśli coś tam nawet delikatnie przywarło), z garnkami po makaronie, a często jakiś kluś mi się zaplątał:-D. U mnie sprawdzał się tylko jeden program na 60 st, trwający prawie 2 godziny, natomiast wszystkie niższe czy eco nadawały się wyłącznie do płukania/mycia właściwie czystych naczyń.
 
Do góry