reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie oby tylko noc minęła szybko :-)
Tak Kaiiina mi ostatnio mówił lekarz że powyżej 500 już widać pęcherzyk dlatego też tak się obawiam tej wizyty przy mojej wolno rosnącej ostatnio becie mogło jeszcze nie dojść do 500 :-( no chyba że kropek przy tych ostatnich bólach wziął się w garść i szybciutko rośnie :-)
 
Potwierdzam ;) u mnie przy becie 500 było widać pęcherzyk, tylko, że wtedy okazał się być pustym :(
Kaiiina betka pięknie rośnie ;)
Bernadko trzymam kciuki i za twój pęcherzyk :)
 
reklama
Dziewczynki moje księgi wiedzy:))
A powiedzcie mi jeżeli 28 kończy mi się umowa i 29.02 mam przyjść ja podpisać na 1dzien do pracy(na piec lat) to czy pracodawca może dać mi np 1.03 wypowiedzenie??? Czy już jstem pod ochrona?? Czy dopiero od 12 tv nigdzie nie mogę takich danych znaleźć... Chociaż jezeli chcieli byi dać wypowiedzenie to bez sensu by było przedłużać mi umowę nie?? Sorki za głupie pytania ale na necie nie mogę znaleźć noc konkretnego....
 
Do góry