reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kwiatuszekq - no, grunt, że 1 będzie :). Też tak miałam. 2 razy 0 zarodków, 1 raz 1 zarodek, 1 raz 2 zarodki, które teraz czekają na swój czas :).
Będzie dobrze, do szczęścia potrzebny jest właśnie 1 zarodek. Poza tym pewnie masz już w sobie Kropka :)
 
reklama
Kwiatuszek, siła w jedynakach!!! :) a poza tym nigdy nie wiadomo, co tam siedzi Ci pod serduchem :))

Bernadetta, Kaiina, jak tam?
 
Witam was w ten pochmurny dzień
Anika11 sama nie wiem wydaje się chyba być odrobinę lepiej znaczy wzięłam wczoraj nospe i magnez Prucz stałych tabletek i się położyłam o 20- stej no ale w nocy nie spałam bo się martwilam ale nie potrzebnie plamienia zmalały a ból zelżał więc chyba do trzymam do jutra do wizyty.
Kaiiina a jak u ciebie ? Bo i o tobie myślałam w nocy czy też z tobą lepiej.
 
Witam was w ten pochmurny dzień
Anika11 sama nie wiem wydaje się chyba być odrobinę lepiej znaczy wzięłam wczoraj nospe i magnez Prucz stałych tabletek i się położyłam o 20- stej no ale w nocy nie spałam bo się martwilam ale nie potrzebnie plamienia zmalały a ból zelżał więc chyba do trzymam do jutra do wizyty.
Kaiiina a jak u ciebie ? Bo i o tobie myślałam w nocy czy też z tobą lepiej.
Będzie dobrze dziewczyny nie widzę innej opcji. Tylko spokojnie i bez nerwów ;))
 
Bernadeta, magneb6 bierz 3razy dziennie, nospe tak samo. Unikniesz skurczu
Anika kochana a czy ja też mam brać teraz no spe? Dziś powiem szczerze coś tam w brzuszku czuje tak jakby jajniki? Trochę stresik mnie dopada bo nie chciała bym się po raz 3 rozczarować,ciągle sobie wmawiam że się uda ;)) staram się dziś też odpoczywać i nic ciężkiego nie robić; ))
 
Dziewczyny na "po in vitro" bardzo obstawiaja ten zestaw: jako stosowalam przez 5 dni, tzn magnez do teraz cały czas.
Jeśli nam polecać, to tak. U mnie poskutkowało. Najważniejsze, by uniknąć skurczów. Można też brać nospe tylko doraźnie. Magda, dopytać kachna :)
 
Anika11 ja w domu to mam tylko magnez + potas+ witamina B 6 nazywa się to tactiMAG na skurcze myślisz że będzie ok do puki nie kupię jakiegoś normalnego ?
No i teraz widzę zdecydowana poprawę tylko jedna niewielka plamka od 5 rano a zatem chyba idzie ku lepszemu.
 
Kwiatuszek glowa do góry:)) pozytywne nastawienie to jest polowa sukcesu;))
Hess dodalas mnie do kalendarza:))) beta i progesteron po 15 będą dziś juz jest o niebo lepiej nic nie plamie :) ta nospa i magnez może trochę pomogły i w końcu od paru dni sie wyspala, wróciłam od rodzinnej i znów sen mnie zmulil:))
Bernadet ale ci fajnie... Też bym juz chciała ta wizytę ... Zeby potwierdzić ze wszystko jest ok...
 
reklama
Kaiiina super wieści u ciebie też wszystko będzie ok zobaczysz co do jutrrzejszej wizyty to mam mieszane uczucia z jednej strony się cieszę bo będę wiedziała co i jak a z drugiej obawiam że jednak nic z tego nie będzie.
 
Do góry