reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kaiiina tak jak ci mówiłam ;) ja brałam (czułam się pewniej ;)) i Estrofem i Encorton dłużej, bo na tyle miałam chociaż w Klinice prawie każdej odstawiają te leki tuż po pozytywnej becie ;) ...jeśli Cię to nie pokoi dzwoń do Kliniki - panie Pielęgniarki wszystko konsultują z Dr i nic na własną rękę ani nie zlecają, ani nie odstawiają :)
 
reklama
Dokładnie pozytywnie myśleć i dwie krechu ujrzymy u cenie:)

Dziewezyny dzisiaj plamie :(( mało ale jednak plamie za szybko się ucieszyłam chyba... Jeden tak zestresowana ze masakra wzięłam dodatkowo lutke i leze... :((jutro idę na betę żeby się uspokoic..
 
Kaiina, a używasz aplilatora? Weź magnez, nospe i dużo lez. Plamienie nie musi oznaczać nic złego, najważniejsZe, byś się teraz nie denerwowala!
 
Magda super odpoczywaj teraz dużo.
Kaiiina wiem kochana przez co przechodzisz bo u mnie to samo też nadal plamie tyle że tak strasznie bałam się pojechać i zrobić kolejną betę że czekam na środę i wizytę będzie co ma być :-( trudno ale też mam już złe przeczucia :-(
 
Anika palcem wkładam bo podraznial mnie przedtem ten aplokator i wyrzuciłam je...
Na wkład e widziałam tak duzoo brązowej wydzieliny z tym kremem z lutki no i się podtarlam patrzę a tu plamy z krwi czerwonej...
Dzwoniłam do kliniki jeżeli by się to nasiliło to mam jechać do szpitala;( teraz juz wzięłam ten magnez i nospe.. jutro beta jak nic żeby się uspokoic i ciągle te skurcze jak na @ echhhh.... No w sumie dzisiaj miałabym dostać ta @ ... Gdyby nie ciąża moze organizm jeszcze sie nie przyzwyczail.. Do takich zmian
Dokładnie bernadet co ma być to będzie... ;(( oby tylko dobrze było..
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, nie dajcie się! Ja w dniu wizyty potwierdzającej pecherzyk dostałam bardzo silnwgo krwawienia i myslalam, ze juz po.... a to krwiak sie oczyszczal. Lezcie. Progesteron, magnez i nospa - pomoga!!!
 
reklama
Anika11 wieże w cuda w ostatniej ciąży też plamilam tydzień przed wizytą na której miałam zobaczyć serduszko beta wyszła mi 0 nie możliwe a jednak tydzień zgrozy i wizyta a na wizycie bijące serduszko mojego Nataniela a od lekarza usłyszałam że czasami tak jest że jeden zarodek umiera ( w przypadku gdy były podane dwa) obniża betę lub całkiem ją zeruje a potem wraca wszystko do normy i beta znów wzrasta.
Teraz tak to sobie tłumacze żeby nie zwariować że może jeden nie dał rady z tąd taka niska beta i te plamienia innej opcji na razie do siebie prubuje nie dopuszczać.
 
Do góry