reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Cześć dziewczyny teraz tak krótko w domu napisze więcej jestem po wizycie niestety pęcherzyka nie widać :'( zalecenia zrobienie bety i to ona będzie decydującą wiadomością jeśli urosła wizyta za tydzień jeśli nie to wiadomo wynik niby ma być o 15 ale wiadomo może się opóźnić zatem trzymajcie kciuki bo ja już zrezygnowana :-(
Wierz do końca kochana!!!!! Musi się udać!!!! Trzymam z całych sił kciuki
 
reklama
medalikara witamy i juz zaciskamy kciuki:)))

anika leż leż leż i będzie dobrze !!!musi być

Bernadet a ostatnią bete jaki miałaś wynik? trzymaj się dzielnie może faktycznie za wcześnie??? trzymaj się:**
 
Bernadetta, mi lekarka zawsze powtarzała, ze pechrzyk widoczny jest od 1000. Na bank Twoja będą rośnie!
 
Dziękuję kochane za słowa pocieszenia i otuchy niestety jednak moja beta spadła na 2,05 :'( :'( więc odstawiam dziś leki i czekam na @ :-(
Bernadetta wiem że żadne słowa nie są w stanie cie pocieszyć... ; (( masz jeszcze jakieś zarodeczki?? Pamiętaj kochana że twoje marzenie na pewno się jeszcze spełni i twój synek będzie miał jeszcze rodzeństwo!!! Jestem w takiej samej sytuacji co ty tylko ja jeszcze nie zobaczyłam 2 kresek a tobie pewnie jest jeszcze bardziej ciężej bo miałaś nadzieję... pamiętaj że wszystko się jeszcze ułoży i każdej z nas spełni się to wielkie marzenie;))
 
Jejjjj bernadet:((( tak mi przykro!!
Tule Cię mocno z całych sił!!!:(((
Trzymaj się kochana dzielnie i nie poddawaj się!!! Wiem ze łatwiej nam się mówi ... Ale będzie dobrze z tego co pamiętam masz chyba jeszcze dwa mrozaczki????
 
reklama
Do góry