reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

ale te wasze dzieciaczki juz duze i takie sliczne:tak::-) a oto moje babelki:-)
 

Załączniki

  • ZDJECIA 014.jpg
    ZDJECIA 014.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 23
  • ZDJECIA 011.jpg
    ZDJECIA 011.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 24
  • ZDJECIA 013.jpg
    ZDJECIA 013.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 24
  • ZDJECIA 025.jpg
    ZDJECIA 025.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 22
  • ZDJECIA 036.jpg
    ZDJECIA 036.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 30
  • ZDJECIA 047.jpg
    ZDJECIA 047.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 28
  • ZDJECIA 005.jpg
    ZDJECIA 005.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 21
  • ZDJECIA 008.jpg
    ZDJECIA 008.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 28
  • ZDJECIA 019.jpg
    ZDJECIA 019.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 26
  • ZDJECIA 041.jpg
    ZDJECIA 041.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Monika super fotki, widac ze Witek sie swietnie bawil na imprezach:tak:
no i biedaczek po tym upadku, jak on to zrobil??

Karola sliczne te twoje dzieciaczki, napatrzec sie nie mozna;-)
 
Karolka, ale ty ślicznie wyglądasz w tych włoskach, bo obcięłaś, prawda? Masz świetną fryzurkę, wogóle pieknie wyglądasz:tak::tak::tak:a dzieciaczki jak lalki (albo lepiej lala i lalek, bo się Aryanek obrazi:-D)

Monia, faktycznie, Witek ma wargę jak rasowy bokser prosto po walce:-D:-D:-Dmam nadzieję, że ta opuchlizna szybko zeszła, bo chyba musiała mu chyba przeszkadzać. Szczęściarz...aż dwa torty......hlip hlip....a ja naszego nie sfotografowałam.......pieknie dmucha świeczki (ciekawe, długo trenowaliście?:))
 
Ostatnia edycja:
Moniu imprezki udane i Wituś zadowolony :tak: i z jakim zapałem dmucha świeczki :-D, dobrze, że na urodzinkach nie miał tej wargi zbitej :baffled:.

Karolka piękna z Was rodzinka, a dzieciaczki cudne, moje marzenie za młodu to mieć synka mulatka :tak:, ale się nie udało :rofl2:.
 
Monia ... z Witusia słodziak jak zawsze :-) i widać, że szczęśliwy i impreza udana :tak:, a po spotkaniu z zmrożonym śniegiem buuu ... bidulek jeden :-(

Karola ... Twoje dzieciaczki przeurocze :-), a Ty świetnie wyglądasz :tak:
 
reklama
Aniu ... zapomniałam napisać o torcie ;-), więc moja teściowa zamówiła go w samym centrum na Pogonii, koło Biedronki jest taki wolnostojący budynek i to jest właśnie ta cukiernia :tak: . Więcej szczegółów mi nie podała ;-)
 
Do góry