reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Karola nic nowego Ci nie napisze bo dziewczyny juz to zrobiły. Cudne te Twoje dzieciaczki, Majeczka ma przepiekne oczka, a Ty wygladasz super
 
reklama
Dzięki wam bardzo za takie super komentarze :tak: Nie spodziewałam się takich pochwał :zawstydzona/y:

Monika zdjęcia super i tort i Witek ............i jaki ma czadreski szlafroczek :szok::tak: Emila by chyba wszystko za niego oddała :-D:-D:-D:-D

za Wicia czy za szlafrok :baffled:

Też mi to przyszło od razu do głowy ;-):-D:rofl2:

hm....... generalnie za szlafrok :-pale jeśli Witek okazałby się dobrym kompanem do tańca to z rąk by go nie wypuściła :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Oj, to chyba przetańczyli by razem nie jeden dzień ;-):-D Witek uwielbia tańczyć. Jak tylko słyszy muzykę to już mu dupcia się rusza :-D:-D:-D

Monia zdjecia super, ale to juz wiesz, synek strasznie zapalony do dmuchania tych swieczek, fajna rodzinka i fajna imprezka. Oczyiscie jestem pod wrazeniem twoich zdolnosci, ja nawet nie zamierzałam zabierac sie do pieczenia torta. Mały bokser bidulek

Ja miałam torta z paczki ;-) Rewelacyjny w smaku i łatwy do zrobienia. Mąż mi pomógł w strojeniu. To on robił te napisy i szlaczki :tak::-D Ale co tu gadać, po garach w końcu jest i ma te zdolności ;-) Nie dość, że jest dietetykiem żywieniowym to jeszcze kelnerem (ale tylko z zawodu) :tak:;-):-D:-D:-D

Wituś Gołota:szok::zawstydzona/y:
Super urodzinki:tak:... smakowite torty:tak:... szczęśliwy Wituś:tak:... nic dodać, nic ująć:-)

Uśmiałam się Antosiowa :-D:-D:-D

Karola, witaj kochana!!!! Dawno cię nie było :-( Nie miałaś co jakiś czas czkawki? Bo ja co jakiś czas myślałam co u was słychać i nawet zaglądałam na twój profil, by zobaczyć czy pojawiasz się na BB:tak: Nie uciekaj nam już więcej :no: Napisz co u was słychać, obowiązkowo :tak: A twoje dzieci są prześliczne. Aryanek i Maja (jak dobrze pamiętam) są tak podobne do taty (przynajmniej kolor skóry mają tatusiny ;-)), a w oczkach można by się utopić ;-):-D Zchrupałabym oboje :-D:-D:-D A ty kobietko wyglądasz rewelacyjnie, jakbyś nigdy w ciąży nie była :tak::-D:-D:-D Fryzurka pasuje do ciebie ;-):-D

Monika super fotki, widac ze Witek sie swietnie bawil na imprezach:tak:
no i biedaczek po tym upadku, jak on to zrobil??

Szedł chodnikiem i się potknął :dry::blink: Wyrżnął buźką w zmrożony śnieg, krwi było tyle, że myślałam, że jeszcze dziąsło sobie rozwalił. Ale nie. Opuchlizna zeszła mu już tego samego dnia wieczorem :blink:

......pieknie dmucha świeczki (ciekawe, długo trenowaliście?:))

Coś ty :no: Jak podpalam gaz w kuchence zapałkami to on zawsze chce zdmuchiwać plomyczek ;-) Uwielbia dmuchać (tylko bez zbereźnych skojarzeń) ;-):-D:-D:-D

Antenka, Hubcio boski. Jak ładnie pozuje ze swoją towarzyszką :-D Podoba mi się ta całuśna fotka :tak::-D:-D:-D
 
Antenka ... z Hubcia niezły czaruś Ci rośnie :-)... zabójczy ma ten uśmiech :-) i śliczną koleżankę :tak:. Super foty :tak:
 
Antenka, rewelacyjne zdjęcia, widać, że masz w domu rezolutnego i radosnego syna:tak:. Super:-):-)
Karola, ale Was dawno nie było widać:no:. Super wyglądacie wszyscy:tak:, a córeczka jaka już duża:szok:, jak ten czas leci;-).
 
Dzieki dziewczynki jestscie kochane Hubcio uwielbia caluski oczywiscie wtedy gdy sie nie kloci i nie bije z kolezankami;-);-);-);-);-);-)
 
Antenka boski Hubcio ma uśmieszek i jaki jest radosny na każdym zdjęciu :tak:, chyba przez ładną panienkę ;-).
 
reklama
Wczoraj byli u nas znajomi z czteroletnią Julką:tak:. Jula jest tak żywym dzieckiem, ze Antek byl w szoku, że ktoś może być szybszy i głosniejszy od niego:szok::-D:-D. Uwierzcie mi, ze ona była wszędzie, na meblach,na oparciu kanapy, na biurku...:szok:. Zawsze sobie myslałam, ze jak Antoś bedzie mial te 4 latka to będzie całkiem poważny chlopczyk, ale patrząc na nia zwątpiłam:sorry2:;-):-D. Mimo swojej nadpobudliwości to fajna i miła dziewuszka:tak:, chociaz nie ukrywam, ze pod koniec dnia Antoś był już zmęczony wizytą uroczej koleżanki:-D:-D

I kilka fotek ze spotkanka
 

Załączniki

  • DSCF7023.jpg
    DSCF7023.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 30
  • DSCF7024.jpg
    DSCF7024.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCF7026.jpg
    DSCF7026.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 30
  • DSCF7030.jpg
    DSCF7030.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 31
  • DSCF7031.jpg
    DSCF7031.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 30
Do góry