reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

mi gin przepisala luteine na wywolanie miesiaczki i przepisala oc 35 na uregulowanie oraz kazala schudnąć co wcale nie jest takie łatwe,, a moje cykle od zawsze są baaaardzo dlugie, rekordowy czasa bez okresu to aż 25 tygodni, a ja tak bardzo chciala w końcu mieć swoje dziecko, a nie wiecznie cudze choć bardzo kocham swoją bratanicę i bratanka
 
reklama
ja nie chcę sama sobie diagnozy stawiac ale mysle ze to ze bralam caly czas tabsy troche mi pomoglo bo mialam cykle regularne i mam nadzieje ze jeszcze nie ma zbyt duzo pecherzykow na moich jajniczkach :-) trzeba myslec pozytywnie!!!
co to jest oc 35? jakies tabletki anty? i napisz na jakiej podstawie postawiono ci diagnoze pco? robilas jakies badania?
 
diagnozę postawiła mi na podstawie nieregularnych cykli i nadmiernego owlosienia, a oc 35 to są tabletki anty oraz regulujące nadmierne owlosienie jak masz cykle regularne to może poprostu organizm ci się troche rozregulowal po tabletkach anty i może juz niedlugo wam się uda życzę powodzenia
 
ostatni cykl mialam 37 dni poprzedni 36 wczesniej 34 ale jeszcze wczesniej 41 wiec ciezko powiedziec. u mnie pco gin stwierdzil po usg no i pewnie po dlugosci cykli. mam tez problemy z cera ale to juz moja obserwacja :) na pewno trzeba zrobic badania! tobie radze usg tv!!! no i trzeba zbadac hormony! dopiero wtedy diagnoza sie potwierdz lub nie
 
masz rację, ale z moją gin ciężko się rozmawia, natomiast wcześniejszy gin do, którego chodziłam powiedział, żę powinniśmy próbować przez rok jeśli nic z tego nie wyjdzie dopiero będzie szukał przyczyn więc narazie zobaczę co wyniknie z tej jej kuracji
 
pewnie ze probujcie! kazdy sposob jest dobry i bez wzgledu na to czy rzeczywiscie masz pco czy nie to i tak nie jest wyrok!!!
mam wrazenie ze twoje posty sa bardzo pesymistyczne...jakbys tracila wiare :-( mam nadzieje ze sie myle ;-)
 
Kochane... ja również prawdopodobnie mam pco.

Nie bedę narazie dużo sie rozpisywac.... powiem tylko kilka słów o pco.

Często przed staraniami o dziecko lekarze przepisują DIANE35. Terapia szokowa, później starania.
Z doświadczenia wiem, że DIANE35 jest tylko dobre na objawy pco ( trądzik, owłosienie) ale nie regulują cykli po odstawieniu. Mogę rzec że rozwalaja organizm totalnie.... Gdybym wiedziała to wczesniej nigdy nie brała bym tego....

DOBRY LEKARZ TO POŁOWA SUKCESU !!!! trzymajmy za siebie kciuki my pco-wiczki ;*
 
witaj Basati :-)
ja od czasu jak sama odstawilam tabsy to nic nie biore no bo w koncu probuje zafasolkowac! od poprzedniego cyklu bardzo pogorszyla mi sie cera i kombinuje jak moge...moze znacie jakies sposoby :-(
 
witaj Basati :-)
ja od czasu jak sama odstawilam tabsy to nic nie biore no bo w koncu probuje zafasolkowac! od poprzedniego cyklu bardzo pogorszyla mi sie cera i kombinuje jak moge...moze znacie jakies sposoby :-(

Witam Cię... mam pytanko.... a wspomagaczy nie bierzesz żadnych??? nie masz nic przepisanego od lekarza? napisz kochana jak wyglądaja twoje cykle. Odnośnie cery ... POLECAM krem z biodermy sebium akn. ;)
 
reklama
biore tylko kwas foliowy i to tak sama z siebie. gin na razie nic mi nie zalecil tylko kazal przyjsc za trzy miesiace (chyba cykle)
a jesli o moje cykle chodzi to sa dluuugie: ostatni 37, wczesniej 36, kolejno 34, 41, 31 a wczesniej to cale lata brania tabletek
chcialabym jakos sie wspomoc przez te trzy cykle bo mysle ze gin mnie na jakies badania wysle (mam nadzieje bo na razie to tylko usg). Moze jakies wskazowki - co brac zeby sobie pomoc a nie zaszkodzic
 
Do góry