reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
Dziewczyny,dzwoniła Dori. ;-)

Skurcze ma już co 10minut,a nieraz nawet częściej... Lekarstwo,które dostała (krótka nazwa na "F") miało spowodować rozwarcie,o ile to był poród. Jeśli to nie poród,to miało tylko wyciszyć skurcze. No i wyciszyło,czyli ta wczorajsza akcja była kolejnym fałszywym alarmem ze strony Fąfla! :szok: :laugh2: :-p :szok: Na usg wszystko ok. Łożysko III/IV stopień,ale nie ma jeszcze oznak przenoszenia. Waga Fąfla,to około 3300g,no i może to nie być dla nich za łatwy poród,ze względu na drobną budowę
Dori. Jeśli dziś się nic nie rozwiąże,to na jutro ma zaplanowaną cesarkę. Jej lekarz ma dyżur,więc będzie pod dobrą opieką. :tak:
Dori prosi wszystkich o mocne kciuki! :-)
 
może dzisiaj już będziemy mogły .... w najgorszym wypadku jutro ....
rany współczuję Dori .... ja tak rodziłam pierwsze dziecko .... masakra
 
Noelus,ja wlasnie przez cala ciaze mialam spokoj,a teraz mnie dopadlo. :( I to nie tylko napiety brzuch,ale ogromne kucie w podbrzuszu i takie napady goracych dreszczy od tego az... :( Lekarz powiedzial,ze jak mi sie takie cos powtorzy,to mam isc na Izbe Przyjec i oni mnie wezma na KTG,no i powiedza,co dalej... Owszem,pobolewa mnie,ale jeszcze wytrzymam... Pojde,jak juz naprawde bedzie mi strasznie zle...

A dzis mi sie "troche" nudzilo po spacerku i sprawdzalam,czy lozeczko Zuzi jest w miare stabilne,hehehe. ;D Jest jeszcze nie dokonczone. ;)

image0001pf3.jpg


image0002mh5.jpg


image0004jpgmk2.jpg


image0005uz3.jpg


image0006xe1.jpg



no nie mogę .... super tester :)
 
no nie mogę .... super tester :)

Najlepszy,hehehehe. ;-) :-D ;-)

Dori jeszcze nie,ale już jest postęp! :-) Ma skurcze,ale nieregularne,no i rozwarcie zrobiło się na jeden palec! :-) To już dobry znak! :tak: :tak: :tak: Teraz dostała relanium i ma iść spać. :-p ;-) Ale się cieszę,że coś się ruszyło! :-) :tak:
Aaa,no i kazała Was pozdrowić,o! :-)
 
reklama
dobre wieści na wieczór przynosisz :tak::tak::tak::tak: bardzo dobrze że się ruszyło :-)

i jeszcze raz bardzo przepraszam za niewypał dzisiaj ...ale mama się odchudza i wyciąga mnie na wycieczki rowerowe :)
dziś zaliczyłyśmy Ochlę,Kiełpin i przez Jędrzychów wróciłyśmy :szok::szok::szok:
boli mnie dooopa bardzo :crazy::crazy::crazy:
 
Do góry