reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znieczulenie do porodu a cewnik

Dołączył(a)
29 Sierpień 2023
Postów
1
Hej, chciałam się dowiedzieć czy w przypadku wzięcia zzo do porodu zakładają w szpitalu cewnik do pęcherza? Słyszałam, że po znieczuleniu nie odczuwa się potrzeby oddawania moczu i wtedy cewnikują.. Jak to było w waszym przypadku?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama
Hej, chciałam się dowiedzieć czy w przypadku wzięcia zzo do porodu zakładają w szpitalu cewnik do pęcherza? Słyszałam, że po znieczuleniu nie odczuwa się potrzeby oddawania moczu i wtedy cewnikują.. Jak to było w waszym przypadku?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Nie miałam cewnika w trakcie porodu siłami natury
Tylko do cesarskiego cięcia
 
Hej, chciałam się dowiedzieć czy w przypadku wzięcia zzo do porodu zakładają w szpitalu cewnik do pęcherza? Słyszałam, że po znieczuleniu nie odczuwa się potrzeby oddawania moczu i wtedy cewnikują.. Jak to było w waszym przypadku?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Ale jak Ty sobie wyobrażasz cewnik podczas porodu sn? Ogólnie podczas porodu, przy skurczach, nie czujesz, że sikasz. Po to masz podkłady na łóżku.
 
Hej, chciałam się dowiedzieć czy w przypadku wzięcia zzo do porodu zakładają w szpitalu cewnik do pęcherza? Słyszałam, że po znieczuleniu nie odczuwa się potrzeby oddawania moczu i wtedy cewnikują.. Jak to było w waszym przypadku?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Jak w komentarzach powyżej.
Tu poród a tu cewnik ? Tak się nie da 😉
Natomiast do cesarki tak, zakładają.
Ale ja np samego zakładania niemal w ogóle nie czułam.
Wyjmowanie to owszem czułam, takie dziwne ... trochę nieprzyjemne uczucie ale to trwa dosłownie sekundę dwie.
 
Ja też przy SN po znieczuleniu miałam założony cewnik ale po opróżnieniu pęcherza był on wyjęty. Może o to chodzi autorce.
 
reklama
Do góry