reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znieczulenie do porodu a cewnik

reklama
A Wy sobie tak radośnie dajecie te cewniki wsadzać?
Bo ja jak miałam raz, to drugi raz jak leżałam z nogami do góry powiedziałam od razu, że po moim trupie będzie mi ktoś cewnik wsadzał bez znieczulenia. A jak szłam na łyżeczkowanie ze znieczuleniem podpajęczynówkowym to powiedzialam, że cewnik jak znieczulenie zadziała, inaczej się nie zgadzam.

To zdecydowanie jedna z moich traum szpitalnych, zakładanie cewnika.
 
A Wy sobie tak radośnie dajecie te cewniki wsadzać?
Bo ja jak miałam raz, to drugi raz jak leżałam z nogami do góry powiedziałam od razu, że po moim trupie będzie mi ktoś cewnik wsadzał bez znieczulenia. A jak szłam na łyżeczkowanie ze znieczuleniem podpajęczynówkowym to powiedzialam, że cewnik jak znieczulenie zadziała, inaczej się nie zgadzam.

To zdecydowanie jedna z moich traum szpitalnych, zakładanie cewnika.
No ja miałam po podanym epiduralu wiec mi było wszystko jedno 🙈
 
Hej, chciałam się dowiedzieć czy w przypadku wzięcia zzo do porodu zakładają w szpitalu cewnik do pęcherza? Słyszałam, że po znieczuleniu nie odczuwa się potrzeby oddawania moczu i wtedy cewnikują.. Jak to było w waszym przypadku?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Po porodzie SN, gdzie zzo jeszcze działało a ja chyba? czułam parcie na pęcherz (ale nie mogłam zrobić siusiu), to poprosilam o pomoc. Dodatkowo miałam szycie krocza i łyżeczkowanie, więc z braku możliwości wstania do toalety przez dłuższy czas, położna cieniutkim cewnikiem odprowadziła mocz.
 
A Wy sobie tak radośnie dajecie te cewniki wsadzać?
Bo ja jak miałam raz, to drugi raz jak leżałam z nogami do góry powiedziałam od razu, że po moim trupie będzie mi ktoś cewnik wsadzał bez znieczulenia. A jak szłam na łyżeczkowanie ze znieczuleniem podpajęczynówkowym to powiedzialam, że cewnik jak znieczulenie zadziała, inaczej się nie zgadzam.

To zdecydowanie jedna z moich traum szpitalnych, zakładanie cewnika.
A mnie to w ogóle nie bolało 😳
 
reklama
Do góry