reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Ostatnie wpisy w profilach

1. iskawaw
  2. Mammonia_:)
  3. Cieżarna31
    Cieżarna31
    Cześć dziewczyny mam pytanie jak myślicie po zdjęciu czy będzie dziewczynka czy chlopczyk
  4. Gabrysia95
    Gabrysia95 Ewka34
    Proszę, spójrz na mój wpis
  5. Gabrysia95
  6. Gabrysia95
  7. Polcia :)
  8. moncsi07
    moncsi07 Edzik36
    Hej. Widze ze spac nie moglas o 1.00 w nocy :)
    Dziekuje za odpowiedz odnosnie tej nieznosnej nerwicy. Prawie 5 lat mialam spokoj. A teraz mala chyba powraca no chyba ze to hormony. Ale najgorsze jest to uczucie ze nie mozna brac tabletek to mnie jeszcze bardziej nakreca. I to oczucie ze nie bede dobra mama przez ta nerwice to jest najgorsze :( boje sie ze nie bexe potrafila sie zaoopiekowac malenstwem.
    1. Edzik36
      Edzik36
      Z tym spaniem to ciężko..bp albo nerwica wybudza,albo duży brzuch przeszkadza.Nie wiem w jakim kraju jesteś...ake jak potrzeba to przepisują najbardziej przebadaną sertralinę(Zoloft) i doraźnie hydroksyzynę lub relanium.Zawsze możesz poroznawiać z ginem bądź położną
      10 Czerwiec 2018
      moncsi07 lubi to.
  9. moncsi07
    moncsi07 natka100
    Hej. Przepraszam ze pisze na priv ale chcialam zapytac o ten Twoj niepokoj ktory mialas w ciazy. Masz tez nerwice?
  10. Blondynka1988
    Blondynka1988 MB91
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie