reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mamy 2020 / Warszawa Włochy, Ursus, Bemowo

Grupa dla mam 2020, Warszawa Włochy, Ursus, Bemowo

Podziel się

Szybki przegląd

Kategoria
Aktywne mamy
Język
Polish
Użytkowników
1
W sumie wydarzeń
0
W sumie dyskusji
0
W sumie odwiedzin
57

Pierwsze spotkanie

Hej dziewczyny! Jak się domyślacie także jestem/będę mamą 2020 i póki co zamieszkuję dzielnicę Ursus. Już w przyszłym roku Włochy. Mam 29 lat i przechodzę teraz pewnie tak jak Wy ten pod wieloma względami "dziwny" okres w życiu już od 5 miesięcy. Póki co jest dla nas tajemnicą, kto tam siedzi w środku :) Przewidywany termin porodu to przełom lutego i marca :) A jak jest u was? :)
Nie ma tematów spełniających Twoje kryteria.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry