reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

eeee bezsensu :/ troszkę m,nie podłamałaś tym bo już się cieszyłam , muszę podjechać i się podpytać dokładnie...ja nie będę jak na razie zmieniać meldunku na szkołe rodzenia tylko. Kiedyś jak dorobię się swego mieszkania to tak...dziwne to wszystko
 
reklama
Urodziłam 2 dzieci,nie chodziłam do szkoły rodzenia,powiedzcie mi czego można dowiedzieć się na takich zajęciach?Jakoś nie bardzo to czuję.
Czy jakbym chciała pójść teraz miałoby to jakiś sens?
 
funia myślę że Tobie chyba to zbędne, chociaż chodzić nie zaszkodzi, ale co się dowiesz nowego :-p Ja jestem nie obeznana to tak :-D
 
Nie mogam sie zebrać , żeby cos napisac. Ostatnio rzadko siedze na necie, w domu praktycznie wcale, bo moj M się denerwuje;/ U mnie wlasnie rozpoczal sie 21 tydzien , jutro mam wizyte, ale nie wiem czy bedzie mi robil USG czy kaze przyjsc prywatnie. Mam do was takie pytanie czy ktoras z Was miala klucie w lewym boku? Dzsiaj nad ranem zaczelo mnie kluc i dopiero przeszlo godzine temu. Wczesniej klulo mnie po drugiej stronie, ale znajomy lekarz powiedzial mi, ze to przez rozciagajace sie więzadła.
 
Też muszę się wybrać na jakiś mały kursik, chociażby po to, żeby nauczyć się oddychać, podczas porodu.:-D NIby proste a nie umiem. :-p Ja właśnie tej nocy spałam jak zabita, mało tego wyspałam się jak nigdy, dziwne. :eek:

diabliczka - ujęłam dwa wątki w jednym zdaniu, nie dziwię się, że nie zrozumiałaś. ;-) Pokręcona jestem w tej ciąży. :-D
 
Natuszka21-w pierwszej ciąży chodziłam do szkoły rodzenia, ale jak przyszedł poród to i tak miałam problem z oddychaniem. A jak jest u Was z opłatami za szkołe rodzenia? U mnie były za darmo, natomiast za poród rodzinny musieliśmy płacić
 
Hej!

Dzis wizyta!
A zeby zabic czas to wizyty to wysprzatalam dom, poszlam na dlugi spacer, chcialam ksiazke poczytac ale nie moge sie skupic :D Na spacerze zachcialo mi sie lodow i musialam sobie rozka truskawkowego kupic i zjadlam go pomimo zimna, deszczu i wiatrow :D

W niedziele upieklam ciasto czekoladowo kawowe i przelozylam go masa taka sama jak do kremowek (tak mnie jakos naszlo) i wyszlo mega pyszne! Jest wtorek a ciasto zniklo :D ja i maz zjedlismy :D

U nas szkola rodzenia i porody rodzinne za darmo. Do szkoly sie nie wybieram a rodzic bede z mezem.

Luna ja mialam takie klocia z boku raz po lewej raz po prawej stronie, czasem tak mocne ze nie moglam sie wyprostowac przez kilka sekund ale bylo to na poczatku ciazy i powiedziano mi, ze to normalne..
 
hejka,
Gwiazeczka lody zawsze były moją słabością, kiedy byśmy nie szli na zakupy to zawsze wychodzę z lodem:-D
Funia ja też jakoś scepytcznie podchodzę do szkoły rodzenia, znajome mówią, że w momecie porodu i tego bólu człowiek zapomina o oddychaniu prawidłowym i się modli żeby jak najszybciej wyskoczyło, więc ja odpuszczam szkołe, może sobie podpatrzę w necie na youtubie przecież samemu też można poćwiczyć hehe
 
Hejka

Luna ja mam takie kłucia po lewej stronie, dość nisko, koleżanki "po fachu" twierdzą że to normalne a potem będzie tylko gorzej, ale ja wczoraj przez telefon od ginekolożki usłyszałam że mam leżeć. U mnie nie tylko ból po lewej stronie, ale wogóle po całym dniu boli mnie brzuch i twardnieje, dlatego mam takie zalecenia. Takie chwilowe bóle, które przechodzą bez NOSPy lub powtarzają się co jakiś czas to przez rozciąganie się macicy :-)

Zwariuję jak mi się leżeć nie chce :no: Obiad się robi- szaszłyczki-a potem od nowa do wyrka... już przeszukałam cały internet za darmowymi próbkami dla szkraba i dla siebie więc nie wiem czego teraz będę szukać :-)
 
reklama
Ja raczej nie będę chodzić do szkoły rodzenia :-D Ale mówiono mi, że podczas porodu trzeba zamykać oczy :tak:
Zaczynam się martwić, bo czuje ruchy małego a brzuch mi prawie wcale nie rośnie. Inne na tym etapie mają duże fajne brzuszki.
Pisałam Wam ostatnio, że chcemy założyć działalność gospodarczą na swoim placu ( mieszkamy w domu prywatnym) okazało się dzisiaj że bez naszej zgody zmienili nam plan zagospodarowania terenu i z usługowo budowlanej zmienili w budowlano rekreacyjną i dupa, nie mozemy załozyć działalności. Te "Przemiłe" Panie powiedziały, że możemy zmienic plan ale to trwa 5 lat. Trochę się wkurzyliśmy, bo jak moglli bez naszej wiedzy coś zmienić. Byliśmy u prawnika, okazało się, że możemy starać się o odszkodowanie i zmianę zagospodarowania ale to trwa kilka miesięcy. W piątek jedziemy do Pani Burmistrz, może ona coś poradzi i nam pomoże. A najlepsze że "przemiłe" panie powiedziały, że im sie nie chce szukać wniosku o zmianę - wtedy to juz mnie wkurzyły na maksa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry