reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piraniu dziękuję, to prawda, progesteron był u mnie wysoki w maju, nie wiem jaki był we wrześniu. mąż sprawdzał ze mną hormony jeszcze w czerwcu i u niego było spoko, testosteron miał w górnej granicy, a estradiol poniżej połowy normy.
no nic nie ma co gdybać...wiem, że nie spełniłam wszystkich czynników. po prostu się nie udało.
Zakręciu super, że szybko wracasz do formy.
 
reklama
zakręcona, masz rację, dziękuję Ci :-* Koleżanka powinna zacząć od sprawdzenia poziomu podstawowych hormonów (w 3 dc LH, FSH, estradiol, testosteron, TSH, prolaktyna a w połowie FL progesteron), jak będziesz znać jej wyniki to daj znać. Gratuluję wejścia w spodnie! :-)

ilaczek, być może minerały Wam nie sprzyjały a być może nawet gdybyś spełniła 7 czynników to i tak córcia byłaby Ci pisana, wierzę, że los czasem robi nam na przekór tylko pozornie chcąc nam dać tak naprawdę coś co było dla nas najlepsze, ściskam z całych sił. Kiedy kochana masz kolejne USG?

Skuteczność planowania płci na naszym forum jest na razie taka:

3 czynniki 50% (4/8)
4 czynniki 83% (5/6)
5 czynników 83% (5/6)
6 czynników 100% (1/1)


[FONT=&quot] [/FONT]
 
Ostatnia edycja:
Mili1988 Ja myślę na tym etapie że dziewczynka tak na 60%...głowka dla mnie dziewczynkowa, nad budowa sie zastanawiam-bardziej dziewczynkowa, ale i na chlopca moglaby byc :) zobaczymy jak połowkowe bedziesz miec :) Zagladnij do nas i powiedz jak bedziesz wiedziała :)


magda1609 Ja czytałam że niedoczynność sprzyja chłopcom, ale jak przetrzasnelam internet to sie okazało ze wiecej babeczek rodzi dziewczynki :) Wydaje mi się że nie ma to nic wspólnego jednak :)


Anufifi Teraz pare dni oczekiwania w nerwach &&&&& :)) Super artykuł, szalone babki , ja sama z chęcią bym się wybrała tak gdzieś ;)

Vivienka Alez cudne zdjęcia :)) A brzusiu jak piłeczka :))


Piranhu Najwazniejsze ze najgorsze wykluczone, a teraz dbaj o siebie tak jak dbasz tu o nas :))


Ja dalej nie ogarniam dnia,zle sie czuje i jestem w kropce z budową, ten poprzedni Wykonawca potarafił przyjechac wczoraj na budowe i procz swoich rzeczy pokradł moje... Dzwoniłam- wypiera się. Ręce opadają....Jutro czeka mnie Kraków i badania znów ... tam bym z chęcią się na jakies wczasy wybrała :)
 
Ilaczku,wspolczuje stresu.wiem jak to jest budzic sie w srodku nocy.pamietam jak przed waznymi wizytami w ciazy mialam strasznie wysokie cisnienie.czas sie dluzy czekajac na cos.moze sprobuj sie czyms zajac,ksiazke poczytaj czy cos. Jesli to rzeczywiscie coreczka,to wiedz,ze ja ci zazdroszcze ;-) :-*
 
hej dziewczynki, podczytuje Was ale weny brak
Vivienka ślicznie wyglądasz ciąża Ci naprawdę służy
Piranhu kochana dbaj u siebie
Airfix to może krótki urlop by się zdał
U mnie zaczęły się mdłości i wymioty, dopiero dwa dni a ja mam już dość, ale nie ma co narzekać niech są byleby z ciążą było wszystko ok
 
reklama
Do góry