reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
To muszę poczytać o tym visanne :) ja dostałam czopki Biostrepta na rozpuszczenie zrostów. A moze to coś podobnego... Zaraz sprawdzę. :)
 
reklama
Witam wszystkie Staraczki :)
mam 28 lat, od jakiegoś czasu idziemy z Mężem "na żywioł" ale bez liczenia dni, mierzenia temp. itd. ... Nie brałam nigdy tabletek anty, cykle mam od zawsze 26 dniowe, co do dnia. Mam dwurożną macicę, stąd moje obawy o powodzenie. Ale staram się myśleć pozytywnie i nie za bardzo "chcieć", bo wiadomo, że głowa ma tu też znaczenie ;) Mimo, że zauważyłam, że już od jakichś 3 cykli wystąpienie @ sprawia, że mi smutno, no ale nic, postanowiłam się poprzyglądać moim cyklom i zakupiłam dziś testy owulacyjne, zobaczymy ;)
pozdrawiam Was wszystkie i trzymam za wszystkie kciuki!
 
Do góry