reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Emilianka, super, że już zaczynasz :) Sama sobie robisz zastrzyki?
Ano sam sama sobie robię, przed IUI miałam fostimon tez w brzuch, także musiałam się nauczyć, mieszkam 20 km poza miastem, nie chciało mi się jeździć tak non stop, musiałam zawsze kombinować pielęgniarkę, czułam się zobowiązana bo bez zlecenia, zaczęło mnie to krępować, poszłam do znajomej pielęgniarki, nauczyłam mnie robić podskórne i domięsniowe, ostatnio mężowi robiłam domięśniowe, chyba mam już wprawę, ale przed pierwszym był koszmar,lało się ze mnie, chodziło mi o to żeby czegoś nie zwalić:)
 
reklama
A robiłyście badania waszym mężczyznom genetyczne i na jakieś mutacje? Bo my przed rozmową o ivf musimy je wykonać, właściwie to też chcemy wiedzieć czy wszystko jest w normie. Tyle, że no dosyć długo się czeka, nie wiem czy w następnym moim cyklu dojdzie do stymulacji, albo czy ja będę musiała wyciszyć się. Chciałabym tak jak wy. Od razu rachu ciachu :)
 
A robiłyście badania waszym mężczyznom genetyczne i na jakieś mutacje? Bo my przed rozmową o ivf musimy je wykonać, właściwie to też chcemy wiedzieć czy wszystko jest w normie. Tyle, że no dosyć długo się czeka, nie wiem czy w następnym moim cyklu dojdzie do stymulacji, albo czy ja będę musiała wyciszyć się. Chciałabym tak jak wy. Od razu rachu ciachu :)
My z M robilismy kariotypy

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ano sam sama sobie robię, przed IUI miałam fostimon tez w brzuch, także musiałam się nauczyć, mieszkam 20 km poza miastem, nie chciało mi się jeździć tak non stop, musiałam zawsze kombinować pielęgniarkę, czułam się zobowiązana bo bez zlecenia, zaczęło mnie to krępować, poszłam do znajomej pielęgniarki, nauczyłam mnie robić podskórne i domięsniowe, ostatnio mężowi robiłam domięśniowe, chyba mam już wprawę, ale przed pierwszym był koszmar,lało się ze mnie, chodziło mi o to żeby czegoś nie zwalić:)

Podziwiam :) Ja nie mogę się przełamać i mi robi mama (jest lekarzem). Ale pewnie bym się przełamała jakbym nie miała do kogo pójść :D
 
A robiłyście badania waszym mężczyznom genetyczne i na jakieś mutacje? Bo my przed rozmową o ivf musimy je wykonać, właściwie to też chcemy wiedzieć czy wszystko jest w normie. Tyle, że no dosyć długo się czeka, nie wiem czy w następnym moim cyklu dojdzie do stymulacji, albo czy ja będę musiała wyciszyć się. Chciałabym tak jak wy. Od razu rachu ciachu :)


W mojej klinice nie wymagają, ale nasienie męża jest podobno dobre nawet dla naturalnego zapłodnienia :sorry: Nie wiem czy to ma wpływ że nie skierowali.
 
Możliwe, że nas wysłali dlatego, bo pytaliśmy o to by dzieciątko było zdrowe. U nas problem z nasieniem, tylko albo aż z koncentracja.
Dzięki wielkie za odpowiedzi :)
Szczerze powiedziawszy szykowałam się na IUI, a ta metoda nie była brana przez nas pod uwagę. Jestem zielona w tym temacie.
 
Dziewczyny, a możecie napisać jakie miałyście najwcześniejsze objawy ciąży? I ile po iui one wystąpiły?
 
reklama
Do góry