reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady

Nika2017

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Marzec 2017
Postów
64
24 lipca miałam wczesny poród. Wiem ze jest raczej za wcześnie planować kolejna ciąże, ale tak jak bardzo chcemy z mężem dziecko spróbowaliśmy....
Mam oznaki wczesnej ciąży :
Zmęczenie
Ból podbrzusza
Mdłości
Uczucia na zapachy
Ciagle chce mi się spać
Często latam siku
Do okresu mam 2 dni .
Robiłam 3 testy ciążowe dwa z nich z ledwo widoczna drugą kreska , a trzeci bardziej widoczna . Czy to jest ciąża ? Do ginekologa duża kolejka i jestem zapisana dopiero na 23 października
 
reklama
Tak szybko w druga ciaze? Podziwiam
Z reszta to ledwo po pologu organizm musi sie zregenerować.
Dla mnie jestes w ciazy jesli jest slaba kreska.
Niski poziom bety bo wczesna ciaza.
 
A sprawdzałaś poziom beta hcg po przedwczesnym porodzie?

Testy ciążowe wskazują, że w organizmie jest hormon odpowiedzialny za ciążę. Musisz poczekać do dnia spodziewanej miesiączki.

Lub tak jak dziewczyny piszą - zrobić dwa badania beta hcg z krwi w odstępie 48h (by sprawdzić przyrost).
 
Tak szybko w druga ciaze? Podziwiam
Z reszta to ledwo po pologu organizm musi sie zregenerować.
Dla mnie jestes w ciazy jesli jest slaba kreska.
Niski poziom bety bo wczesna ciaza.
Niestety załamałam się po pierwszej ciąży . Tak jak było 5 miesięcy to dziecko nie żyje . Byłam u ginekologa po tam tym wczesnym porodzie i ona powiedziała ze organizm i macica szybko zregenerowała się i powiedziała ze 3- 5 miesięcy i można planować . Ale u nas to wyszło szybciej . Mam nadzieje ze będzie dobrze
 
Niestety załamałam się po pierwszej ciąży . Tak jak było 5 miesięcy to dziecko nie żyje . Byłam u ginekologa po tam tym wczesnym porodzie i ona powiedziała ze organizm i macica szybko zregenerowała się i powiedziała ze 3- 5 miesięcy i można planować . Ale u nas to wyszło szybciej . Mam nadzieje ze będzie dobrze
O jejku nie wiedzialam :(
Boze :(
Nie wyobrazam sobie tego..biedny Aniolek:(
Wiesz moze dziwnie to zabrzmi ale tylko drugie dziaciatko pozwoli Ci jakos zyc i nie myśleć tak o tym :*
Oby wszystko było dobrze!
W ciąży na pewno jesteś :)
 
Jak na teście masz druga kreskę to ciaza. Pokaz testy jak masz[emoji6] i zrób badanie o którym dziewczyny piszą zeby mieć 100% pewności. Dbaj o siebie!![emoji3] trzymam kciuki!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Badania z krwi to podstawa bo takiej wczesnej ciąży to nawet lekarz nie stwierdzi bo sama miałam usg w 6 tygodniu ( też słabo widoczna druga kreska) i jeszcze nic nie było widać więc się tylko niepotrzebnie strachu najadłam że coś jest nie tak. Najlepiej do lekarza w 8 - 10 tygodniu to już dostaniesz pierwsze zdjęcie :) A na razie kwas foliowy i witaminki
Beta hcg powinno ci się podwoić dzień po dniu (lub zbliżone wyniki do podwojenia) wtedy wiesz że powinno być wszystko w porządku i czekasz ze spokojną głową na lekarza.
trzymaj się ciepło :)
 
Do góry