reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Lipcowe mamy 2018

Całkiem mozliwe, ale masz już leki więc możesz spać spokojnie :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
No. Poki co raz dziennie mam brac chyba zeby plamienia sie nasiliły to wtedy dwa razy dziennie. Ale musze to jakos dawkowac zwby mi do dnia wizyty starczyly czyli do 22 grudnia. Czyli przez 4 czy 5 dni moge ewentualnie brac dwie tabletki w ciag dnia.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
reklama
Nawet jak ci braknie a przedzwonisz do przychodni to pewnie bez problemu receptę wypiszą ;) ciekawa tylko jestem bo moja koleżanka brała duphaston od początku i lekarz jej odstawia dopiero teraz czyli 20 tydzień ciąży w zasadzie ma jeszcze jedno opakowanie, które ma wybrać więc prawie, że 24 tc i zastanawiam się czy luteine też będę musiała tak długo brać bo nie ukrywam, że mało to komfortowe jak cały dzień z ciebie resztki tego wylatują :/

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam pytanie do dziewczyn, które są już Mamami :) Powiedzcie mi, czy staniki do karmienia naprawdę się sprawdzają i przydają? I jeszcze mam pytanie czy któraś z Was używa lub używała rogala do spania?
te szmacianie baby ono czy lidlowe itp szkoda kasy za chwile szmatki.Ja w drugiej ciazy odkrylam Alles mama piekne i wytzymale i cudne koszulki sa sklepy stacjonarne ale na internetowej tez maja super promocje Link do: Alles
A rogale przydatne ja juz sie rozgladam bo kregoslup czuje ale i przy karmieniu malucha przydatne
 
Za pierwszym razem poznalam plec w 12 tygodniu. Moje dwie kolezanki rowniez u tego samego lekarza, na tym samym sprzecie. Pomylek nie bylo. Dwaj chlopcy i dziewczynka :)
 
Ehhhh nie nadrobie was.....mialam kilka spraw na glowie i od czasu do czasu podczytalam was troche. U mnie juz lepiej z mdlosciami choc nie obylo sie bez rzyganka. I ten metal nadal mnie.meczy ze 6 razy dziennie zeby myje zeby go sie pozbyc. Bylam w poniedzialek na badaniach to mam mega siniora a reka caly dzien bolala. A tak sie cieszylam ze mam takie zyly jak narkoman stworzone do kucia. Jutro wizyta z rana wiec dowiem sie czy czegos mi brakuje.

Elodia dobrze ze poszlas do gina ...moim zdaniem lepiej dmuchac na zimne.


Co do plci to nie pamietam ze starszymi...ale z Matim bylo tak ze wiedzialam ze dziewczynka. Wiec wszystko po corce przyszykowalam ,sukieneczki i rozowe pajace. A tu nagle w 30 tyg inny lekarz robi usg i sie pyta czy znam plec...a ja no jasne ze bedzie dziewczynka. A lekarz ze chlopak,az mi zrobil fote jajeczek bo nie dowierzalam.
 
reklama
Do góry